| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2009

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 40976  [Dalších 40836 >>]
Amab+3 80545
7.10.2010 9:50:39
Jane, jde o to, že tvojemu manželovi se jen splašily hormony, ale předpokládám, že předtím se k tobě choval hezky. U Beruš jsem pochopila, že se k ní takhle chová pořád. Že si jí prostě neváží od začátku. Nevím, jak to napsat~d~ Ale je to fakt hrozné a ještě si vymýšlí podmínky, když změnit by se měl hlavně on. Taky bych za těchto podmínek o sex nestála. Tady už nejde jen o únavu, ale i o to, že by mi byl protivnej. A toužit po protivovi zvládá málokterá ~a~
ChemicalJane + 4 86738
6.10.2010 21:58:51
beruš - teda to je mazec, co tu čtu!!! asi bych na tvém místě taky dělala drahoty a hooodně si to rozmyslela! a hodně striktně napsala všechna pro a proti...
já vim, já manžela taky vzala zpět a celkem bez boje, ale u nnás to bylo hdně specifický a on mi dával náznaky že má v sobě jen bordel a nezvlásl psychicky nával štěstí, povinností, atd už od začátku tý krize... a když se mi tu rozbrečel, vylil srdéčko, už to byla jen otázka času.. omlouval se mi ěnkolikrát za to co bylo, děkuje že jsme ho neodkopla... ale jak říkám, u nás to bylo o něčem jiném...

tobě přeji, abyste to všechno vyřešili ku prospěchu všech!!!
beruska21 105366
6.10.2010 17:34:08
to mas tedy pravdu a to take udelal byla jsem 1 den ve spitale a on mi nadhazuje ze se chudacek ani nezastavil , no ja ty drahoty budu delat at se deje co chce . nic neni za darmo tak at si makne nez mu reknu jo ze ~d~
Amab+3 80545
6.10.2010 17:21:14
Ale víš co, jaká matka, takový syn. Pokud při tobě nestojí, pak nemůže být oporou v těžký životní situaci. Dovedeš si představit, že bys třeba musela do nemocnice a on ti ještě dával najevo, že ty se válíš a on - chudák - se musí o všechno starat. Teda dával najevo, co jsem tak pochopila, on to klidně řekne na plnou hubu~:(
Amab+3 80545
6.10.2010 17:19:11
Tak já teda nechci nic říkat, ale dělěj drahoty. Ty o něj přece nestojíš. On je ten, kdo "si tě chce nechat" (napsala jsem to schválně takhle hnusně), tak ať se snaží. Dokud nezmění přístup, nemá nárok. Prostě buď o tebe stojí, takže se bude snažit k tobě chovat jako k ženě a ne kusu hadru a nebo chce jen otroka a služku, na které by si moh "vybíjet" svou samostřednost a pak ať si klidně táhne, že jo~d~~6~
beruska21 105366
6.10.2010 16:16:28
no jsem zvedava na ty pravidla co si milostive vymysli ~o~~q~~q~
beruska21 105366
6.10.2010 16:15:10
jo to o te vine mas pravdu uz ji na mne hodil ve vsem pry jsem vina . ze jeho rodina nema rada prazaky i kdyz ja jsem nejaky mix napul morava slovensko nemec to vse ve mne koluje a proto jsem ja na vine jeho maminka nechce k nam jezdit ja jsem pry spina a deti take tohle si dovoli řict a pak po mesici jde za svym synem -mym amanzelem- a rekne prijed ke mne s detma a zenusku si nech doma . tu sem nevemu ani nepustim
Amab+3 80545
6.10.2010 15:54:14
On ti dá pravidla??? A co kdybys dala pravidla ty jemu~4~ Hele, mně spíš přijde, že se mu tvá "nechuť" náramně hodí. Může ze sebe udělat chudáka, všechnu vinu svést na tebe a možná tě i držet v šachu jako tu špatnou. Ach jo. Ten můj je taky trošku sobec a samorost, ale těhle kvalit naštěstí nedosahuje~a~
beruska21 105366
6.10.2010 15:07:20
ne nejsem nastvana ale je to takhle stale a ja nevim zdali stojim o usmiřeni . stale nad tim uvazuji . řikal ze mi da pravidla az se uzdravi.ted ma chřipku a tak strasne trpi haha dela chudacka apritom ma rymu a kasel a dela jak kdyby byl v poslednim tazeni .:-©
Amab+3 80545
6.10.2010 13:39:03
Ale pokud je to takhle (ne tím, že jsi na něj jen naštvaná, ale setrvalý stav), tak bych snad o urovnávání vztahu ani nestála. Zřejmě si uvědomil, že otroků je málo a neměl by se o něj kdo starat, kdyby odešel ~l~
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 40976  [Dalších 40836 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.