| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2009

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 40976  [Dalších 40856 >>]
berusa 77519
4.11.2010 13:53:43
berusko - a nebylo by nejlepsi jit od nej pryc??? to co ctu je fakt hruza....chova se k tobe jak k hadru ~a~~l~
beruska21 105366
4.11.2010 13:30:17
ahojky atk u nas happy end uz davno zase neni . stale pokracoval v profilech na lide a daval si s nimi telefoni cislo . moožna to prehanim ale uz si k nam do 2 kk chce nastehovat jednu z profilu . a sam se mi přiznal ze se do nej holky zamilovaly a proto s nimi travi tolik casu na internetu . jinak ma grippo na profilech ale ty fotky co ma uz davno nejsou takove podoby a proto je tam ma stydi se za to jak vypada . dokonce mi řika ze za ty 4 roky jsme mu doma vsicky skurvily zivot a když se optam kdo vsechno tak rekne ze my zeptala jsem se aj deti pry jo nema klid ~o~. no dost uz o mem trapeni . jane skvele přeji vam to a držim palecky at to tak zustane ~;((
berusa 77519
3.11.2010 20:03:02
ahojky, vsechny moc zdravim ~3~

uz mate nekdo vymyslene darky na vanoce?
a co deticky, nezlobi moc?

u nas bylo dnes poprve strihani nehtu na nohach bez toho, aby ji drzeli dva lidi....nevim cim to, ale je to prijemna zmena.
jinak Zuzanka ma ted obdobi, ze chce vsechno delat sama: sama se oblekat a svlekat, sama chodit po schodech, sama se obouvat....
boty ma na suchac, tak to zvlada v pohode :-)
a taky furt mluvi, dokonce uz i zpiva "pesi pesi kam koni ....pak je neco v "cinstine" a pak jeste ...kuku kuku"
je s ni legrace, ale do nocniku teda curat nebude, uz se obcas i posadi, ale ani za 10min nic nevytvori...
spi v noci 9h...vstava nejdyl v 5:30 ale spis driv a pres den spi tak max ty 2 hodky...


je mi moc lito co se u vas deje a preju aby to dopadlo jako u Jane, ale ani tak si to nedovedu predstavit, musi to strasne bolet ~s~~l~
ChemicalJane + 4 86738
3.11.2010 12:41:10
zdravím "zatoulaná" děvčata ~3~~3~

Kamiš - tak snad bude Kuba v pořádku ~;(( a teda taky jste to měli hektický!!!
sotva oddychneš, bude šrumec s Vánocema, co? ~t~ ~d~

Keissy - to ej radosti, co, že už takhle sám chodí? a co ty jeho nožky, jak to vypadá??

u nás happy end pokračuje, teď jsme byli na dovče na Moravě a cestou domů zastavil, ukazoval mi hvězdy a zakončil to vyznáním lásky... romantika hadr... ~m~
takže takovýto happy end přeji všem, co taky by potřebovaly nějaký osvícení ~;((~;((~;((~;((~;((
Keissy 90495
3.11.2010 9:30:40
Zdravím vespolek. Omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla,ale Domča mi dává zabrat a bylo toho celkově nějak moc.
Nemoci, rozchody, práce atd. Nakonec jsme to nějak slepili, ale jak dlouho to vydrží netuším.
Koukám že nejsem jediná, kdo prochází partnerskou krizí. Všem vám držím palečky ať dopadne dle vašich představ.~;((
Jinak Domča na konci léta začal konečně chodit tak je jak vystřelenej z vajec.~l~
KamiŠ+2 48179
3.11.2010 7:58:58
dlouho jsem tu nebyla.. KOncem táří jsme byli na dovolené, pak po návratu jsem jen vybalovala, prala (měla jsme na to celé dva dny ~t~) a zase balila, protože jsme letěli na prodloužený víkend do Říma, manžel na koncert U2, já bohužel ne, nebylo hlídání.. Měla jet s námi mamka, ale má boreliozu, taťku chytly záda a skončil na kapačkách, babička už měla jiný, nezrušitelný program. ALe i tak to bylo fajn, i když s dětmi velmi náročné. Pak jsme onemocněli a střídali jsme se celá rodina, ale snad už to je všechno dobré.. Jen teda doléčujeme- Kuba z rýmy hůř slyší, tak nás ještě čeká audio a tak.. Snad to bude dobré.

Jané, koukám, že u vás happy end, tak to mám radost ~;((

A Berusko, Tobě držím palce...
beruska21 105366
23.10.2010 8:49:02
jojo dekuji ~3~
ChemicalJane + 4 86738
22.10.2010 13:53:43
tak to je fajn, že jste si toho hodně vyjasnili!!!! u nás toho taky bylo moc, co jsme probrali, vyčistil se vzduch...

začal mě lichotit, a dnes mi řekl podruhé od tý doby co se vrátil miluji tě, ale dělá že nic neřek, komediant ~s~~t~

tak jen ať se snaží, moc vám držim co můžu, ať to dopadne dobře!!!~;((~;((
beruska21 105366
22.10.2010 13:40:29
jak to vypada no snaži se ale jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi . SPOUSTY VECI JSME SI VYJASNILI
ChemicalJane + 4 86738
21.10.2010 21:05:11
berusko, tak co, jak to u vás vypadá?
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 40976  [Dalších 40856 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.