| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 45174  [Dalších 45134 >>]
Ingrida 39092

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:47:44
Johanka- ahoj, jéj to je super, jasné, že sa pridaj ja mám kávu so smotanou:)
Zlahka som preletela niečo dozadu a presne som si vravela, že už ste z dov. doma. Aj si si oddýchla?:)
Ingrida 39092

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:45:37
Píšem, ako neandrtálec, vynechám slová a preklepy, ale pochopíte, čo som myslela:)

tak som si zaliala kávu, kuknem na Adamka a milé dietko sa už stavia v postielke, že je vybúvané:)

Ditu ahoj, to som rada, že nam koneče vyjde čas a dáme spolu kávu:) Adamko sa zabáva podložkou do vane, včera som mu ju kupila, ale ešte nepoužila. k obrovskej manželovej radosti je ružová:)))))))))))))))) to bol komentár:), ale ked oni žiadnu inú nemali a táto bola posledná a ktovie, druhé može byt dievčaatko:)
Ako Anýsek, ešte ju trápia zúbky? Hi v ruke musíme tiež vždy niečo ožužlávat,ale nemohla som tej supravičke odolat a A. je v nej na zjedenie:)
Johanka6 43352

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:42:40
Ahojky Natálko a Ditu!!!

Tak že by nám dnes ten kafíčkový dýchánek vyšel??
Ditu a 2 cácorky 41714

pro Páju k dnešnímu svátku

31.8.2006 12:42:26
i my se připojujeme s gratulací všeho nej k dnešnímu svátku malé Páje :-))

Ditu a 2 cácorky 41714

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:39:01
Jé, na koho tu náhodou nenatrefím !!! Ahoj Natálko! Já se k tobě přidám a dám si taky kávičku :-)
No zimní výbavu ještě nemám, akorát jsem malé koupila takovou podzimní čepičku na MMB, příští týden by měla dorazit, asi ji při těchto větrných dnech budeme brzy potřebovat. Na další nákupy se chystám tak v polou září. Taky přemýšlím o nějaké kombinézce, jen mi vadí, že kdybychom šli někam do obchoďáku, tak bude malé šílené vedro, tak bych to raději řešila vyteplenými kalhotami a bundou, ale uvidím, co vůbec budou mít. Jen se děsím, jak bude A. snášet rukavičky :-(. Ona musí v ruce pořád něco žmoulat, s něčím si hrát a obávám se, že v rukavičkách to asi nebude ono :-(((
Ingrida 39092

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:33:22
Ahojky.
dnes besním z počasia, neznášam vietor, ten dážď by som ešte prežila.Odkladala som doteraz riešenie zimnej výbavy na neskor, ale zdá sa mi, že je najvyšší čas sa za tým poobzerať.
Čiže téma dnešného: výbava batolaťa na zimné prechádzky:), ako to budete riešiť?????????
Minuloročný fusak mi bude asi na dve veci (na h... a na nič), ešte možno tak, na podloženie pod zadok a chrbátik, fantastickú kombinézu kupila A. svokruška, ale už včul mu je malá a minulý rok obrovská:( v C&A sa mi celkom páčili tie menžestrákové bundičky ale to tak na jesen, ale nebola som si istá a celkovo, ked som bola po obchodoch ešte nemali nejaký výber zimnej kolekcie, akurat som neodolala úžastnej čiapočke s rukavičkami s gombolcami, dúfam, že bude A. dobrá, no, ked to pojde s počasím takto dalej, tak o mesiac ju vytiahnem:) Nemáte nejaký typ kam sa vybrat, v H&M ešte tiež nič nebolo.
Rozmýšlam, ze kupim nejaku bundičku a kombinézu.

A ešte, tým, že sa už bude človek častejšie potulovat po dome na vytvorenie príjemnej domáckej atmosfery, nemáte typ na nejakú jemnu, ale velmi peknú príjemnú vonu? Mám tie aroma lampička, ale pri očuchávaní v obchode mi všetko smrdelo a viac ako 3 nie som schopná očuchať:)

Veru- Pavlínke všetko najlepšie k dnešným meninám, aby rástla k vašej radosti a bola vždy milé krásne slniečko:)

Idem si dat kávu, Adamko zachrupkal v postielek, tak prečítam, čo nové na rodinke:)

Ozaj,ak idete do ZOO,tak príjemné stretnutie:)

janina74+Ani05+Hany09 34794

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:27:08
Tak tata pry chce byt s nama:-)))Takze neprijdeme. Jedine snad zkusime zabehnout dovnitr kolem ctvrte, az manzel pojede ucit a my domu, treba tam jeste budete, kdyz ne, aspon mrknu do te zdrave vyzivy, co je vedle.
janina74+Ani05+Hany09 34794

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:26:38
Tak tata pry chce byt s nama:-)))Takze neprijdeme. Jedine snad zkusime zabehnout dovnitr kolem ctvrte, az manzel pojede ucit a my domu, treba tam jeste budete, kdyz ne, aspon mrknu do te zdrave vyzivy, co je vedle.
janina74+Ani05+Hany09 34794

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 12:21:22
Co ta misa rikala?:-)))
Meaculpa 33933

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ranko

31.8.2006 11:45:26
Tak jsem si byla pokecat se záchodovou mísou:((... Bude to zajímavé:((...
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 45174  [Dalších 45134 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.