| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 20190  [Dalších 20150 >>]
sally 3140

Re: Re: Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:48:12
Gabčo,
no právě - s tím, že potkáš na silnici debila, s tím nic nenaděláš, tomu prostě předejít nemůžeš, protože nevíš, kdy a kde na něj narazíš... ale dát dítě do sedačky můžeš - fakt mi to přijde jako maličkost... tady je myslím sedačka nařízená zákonem - ani z porodnice nepustí bez autosedačky - a dítě bez autosedačky jsem za čtyři roky neviděla.
Gabča;2 kluci 1507

Re: Re: Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:36:55
Jo a dnes jsem úplně zapoměla....Davídek má přesně 10 měsíců. Ve čtvrtek nahlásím váhu....sama jsem zvědavá.

Rybyčky namalovaný...
Gabča;2 kluci 1507

Re: Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:24:14
Sally...jo to je ono. To jsem nevěděla a je to fakt smutný:o( Takhle hazardovat se životem vlastních dětí. Bohužel takových aut, kde děti sedí nepřipoutané v sedačce vidím taky dost a fakt to nechápu.
Gabča;2 kluci 1507

Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:17:58
Sally, tak to nevím...jdu si to přečíst.
Méďa + kluk03 a holka07 9267

Jiřko,

18.10.2004 22:17:55
jojo, to je ta zahrada. Tam jezdíme občas taky.
A jinak, zajeďte si do Krakowa, je to asi 130 km od hranic. A budeš véélmi překvapená. Starý nádherný hrad na kopci (kdysi byl Krakow hlavním městem), náměstí a romantické uličky, krásné židovské město, no prostě je třeba to vidět. Manžel tam studoval, takže jezdíme často, plánujeme zase na jaře.
Je škoda, že lidi od nás, z našeho regionu vůbec nevědí, že takhle blízko je tak nádherné město.

A ty kavárničky, divadélka... už se mi stýská, jela bych hned.
Méďa
Gabča;2 kluci 1507

Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:17:52
Sally, takk to nevím...jdu si to přečíst.
roza+ 8035

Re: Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:13:17
Jééé, tak na ty rybičky musím ještě reagovat, Gabčo. Můj muž by měl z tebe velikáááánskou radost :o)))
Kala+roštěnka03+rošťák07 10163

Re: Re: AHoj Listopadko

18.10.2004 22:10:55
tak to jsem zvědavá, jak to Tvému robátku bude chutnat, já dělala dnes další dávku, Símo, dělám jen 3 jogurty na týden, takže to není zas tak strašné cenově, zbytek dnů v týdnu jí dám žervé nebo domácí ovocné přesnídávky - vše k snídani, takže tím se to vykompenzuje:-) I když nevím, jestli jsem tam dnes toho UM nedala moc, bolo to nějaké husté:-)
No a po tom, co předvedla po žloutku, který vy skoro všichni dáváte bez problémů...teta zdravka mi říkala dnes i pediatr, že by se stejně měl dávat až po roce, i když všude teď čtu, že klidně dřív..no my už raději počkáme, ¨pro jistotu.
Jinak Símo, já dělám současně i jogurty pro nás, takže na těch ušetřím, co na ELi zaplatím...

Andrejo, tak nemáme schod, a ze 4. patra ji kutálet nehodlám:-))

Jinak dnes peču v norm.el. torubě svůj první chleba a dohodly jsme se s mámou, že si koupíme zatímna půl el. pekárničku, jupííí:-)) Bydlíme od sebe dvě ulice, takže v poho...a když se osvědčí, kopí se druhá.

A taky jsem dodělala škvarkové knedlíky, mňam, tak pa.
roza+ 8035

Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:10:37
Jiřko, taky mám to máme na čip, je to v pohodě, když nechci, tak se odhlásím..
Setkání s Andrejkou jste si jistě užily, viď?
Ještě k té autonehodě- ty můžeš jezdit opatrně a stejně pojede kolem někdo jak blázen, nebo opilej, nebo bez řidičáku, nebo děda v klobouku... je to hrozný...

Gabčo, pěkně kresli, barvičky mám doma už dýl a ještě jsem se nedostala k tomu, abych začala...to jsem celá já.
Ahojky, jdu na kutě.

Zdravím Lindu, jestli se pozdě, ale přece objevííí
Gabča;2 kluci 1507

Re: Re: Krásný večír

18.10.2004 22:09:51
Jiři...fakt hrozný....jen když si představím nás vloni.....já těhotná, Adam dva roky....brrrrrr, ne raději nemyslet.

Fotky návštěvy....Péťa si bránil území :o), nevím proč, ale Andreu jsem si představovala jako černovlásku....Andrej....Kubík je podobný tobě, že?


Jdu namalovat další rybičky :o)))
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 20190  [Dalších 20150 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.