| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 20190  [Dalších 20160 >>]
Dája,Vanilka 12/03 8547

Re: Macech

19.10.2004 9:49:28
Martino- jakej macech, ve štrůdlu není nic nezdravého...

Sally-u vás jsou hlídací koutky i pro takhle malý děti? TAdy o tom nevím, ale v Brně snad až od 3 let.


Jiři- jo, bylo mi 21 jako tobě. Jsme stejně staré, víš to? Já jsem si nepřipadala nějak mladá a navíc jsme v té době spolu chodili 4 roky a rok a půl sami bydleli a tak nějak to samo přišlo.


Dneska ráno se V. odmítla kojit, jsem čuměla. Asi mám nějak málo mlíka, či co, mám je jak vyždímanej hadr. Tak jsem jí uvařila uměláka a vypila 200 ml.
Jana 3105

Re: Pohozené dítě...

19.10.2004 9:42:34
:o))) Sally, to vis, ze si spokojene hral, ale kdyz jsi na dohled, je jasne, ze tam trpel muky pekelnymi, zeslably, hladovy, podvyziveny. Si nemysli, ze ho budes pohazovat do detskych koutku jen tak beztrestne :o)

Martino,
jaky macech? To je naopak klady bod za poradnou vyzivu - znas to, nas matky krmily uz v sestinedeli svickovou :o)

Taky jsem v sobotu pohodila deti.. Byli jsme cela rodina na hromadne akci s partou bezdetnych kamaradu, jejich rodicovske pudy byly nevybourene a ja mela klid od deti! Jen jsem obcas dohledla, s kym zrovna si kluci hraji, kdo je nosi, zveda, obleka.. nebylo by to spatne, mit chuvu k detem ;o)))
J.
Klaudie + 2 TaTranky 8071

Re: Macech

19.10.2004 9:38:12
Martino,
to bude dobrý - i Dr. uznala že je třeba rozlišovat mezi běžnou mimi stravou a vyjímkou - tatínek u Dr. totiž přiznal že mu Teri stáhla z talíře knedlík se svíčkovou a hned ho ožižlala - tedy tatínek na to přišel už když měla 1/4 knedlíku v sobě. A jak jí chutnal. Je to tak měsíc dozadu, takže jí nebylo ani 10 měsíců. Dr. se dívala vyděšeně, tak jsem jí ujistila, že jí tím neživíme, ale že je sběrač a našla si to sama (jo, Věrko, asi to bude fakt pravěké rozdělení úloh).
Rada* 16401

Re: Macech

19.10.2004 9:06:02
Martino, klíd. Jablíčka, hroznové víno - samé ovoce :-)) To zvládne :-))
Martina, 2 kluci 15942

Macech

19.10.2004 8:38:50
Tak mimi má první macech :-)))

Neleze, neplazí se, tatínek si tudíž bez obav nechal ležet talířek se štrúdlem asi 2 m od něj a šel si NĚKAM a po příchodu našel hodující mimi :-))...prý snědlo asi 5 cm čtverečních...naše chudinečka co odmítá polykat kousky...
Rada* 16401

Slunečné úterý

19.10.2004 8:26:58
Tak jsem koukla na Jiřčiny fotečky. Jakub je hezkej kluk. Toho budou holky prohánět. Andrej, tak já asi nemám adresu Vašeho alba - máte jej?

U nás se nic nemění. Mám dvě kapsy. V jedné kapesník červený - pro Šárku, ve druhé modrý - pro Marka. A přebíhám...
potfůrka fikaná 14338

Re: Re: Pohozené dítě...

19.10.2004 8:25:17
Dobre rano, prave jsem se vratila domu ;-) Nebojte, nebyla jsem flamovat. To jen dite zaspalo do skoly a matka dobrak od kosti vstala, nakojila mimco, oblekla, nacpala obe deti do auta a odvezla dcerku do skoly aby neprisla pozde. A pak, ze se neobetuji... Dyt jsem mohla jeste spat ;-)))
simap 15127

Re: Pohozené dítě...

19.10.2004 7:35:54
Tomášek coby opuštěný šudinta - hezký. A je to přesně o tom pláči ve školkách - jakmile je mamina na dohled, robátko kvílí a kvílí. Jakmile maminka odejde, dítě si vesele hraje a jekot spustí v momentě, kdy pološílená matka přilítne z práce. U L. ve školce říkali - fofrem převlíknout, rychle se rozloučit, šoupnout do třídy a zmizet - takhle to vypadá DĚSNĚ, ale v praxi to fungovalo!!!

Kamill - taky jsem si nakonec říkala, že to není tak drahé - já si jen představila těch 33 odměrek :o)) A našemu Otesánkovi když sypu Bebu do bezedné mističky :o))) O penězích to není, hlavně, aby byli v pohodě.
sally 3140

Pohozené dítě...

19.10.2004 2:18:02
.... tak jsem Toma dneska odpoledne pohodila na dvacet minut do baby care u nás ve fitku... hihi, málem jsem se z toho rozbrečela, fakt!!! :-))) Tomovi jsem zamávala, on se smál a hrnul k autíčkům. Když jsem tam po deseti minutách nakoukla, tak byl Tom v pohodě - sice se choval u té tety, ale klid. Zato když jsem pro něj přišla, to mi to osladil - jak mě zmerčil, tak děsný jek a hrnul se ke mě - ale takovým tím stylem "já jsem zesláblé opuštěné miminko, ani na nohách se neudržím" :-))) No uvidíme, jak to půjde nadále...
Phila 10074

Otylko,

18.10.2004 23:47:42
Linda se objevila už dřív ale jen na čumila;-) Teď ještě těsně před spaním nakukuje, nic moc psát nebude, protože se jí klíží víka a tak jen zdraví a přeje dobrou noc všem.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 20190  [Dalších 20160 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.