| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Luxus dělá dojem

 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]
TS Garp
20.9.2012 16:49:17
Je paráda jak si tu notujete, já je vzpomínám jak jsem v práci na plotru řezal z nažehlovaček loga všemožných firem a neodmítl nikdo, to pak triko od větnamců jinak vypadá. Nebuďte bláhový, lidi jsou lidi....
Romana
  • 
20.9.2012 16:02:50
Nejde přeci o to jakou značku máte na sobě, ale o to jak Vám oblečení sedne a jak doplňuje celkově Váš vzhled.
Já sama mám přeplněnou šatnu ne/značkovým oblečením, kabelkami, botami a spíše se snažím značky moc neukazovat, přijde mi to spíše nevkusné.
Mimo svou profesi se léta úspěšně věnuji vizážistice a při výběru hledím hlavně na to co klientovi sluší, hodí se k němu a pro jakou příležitost to potřebuje....
Každopádně v jistých firmách, pozicích a situacích Vám hezké padnoucí oblečení může pomoci udělat lepší dojem, ale pokud máte prázdnou hlavu a nevhodné chování,tak Vám Prada, Gucci, Lous Vuitton, Marchesa... nepomůže :-)
  • 
19.9.2012 15:25:01
naprosto souhlasím
18.9.2012 21:47:16
Ja osobne pevne verim,ze na nektere lidi pusobi znackove obleceni a ze pokud stejny pan se znackou ziska misto a tentyz bez znacky ne????Co to je zqa blbost.Mi se nekdy strasne libi sledovat jak jsou lidi dychtivi a chamtivi,jak strasne se chteji ukazovat.Ja osobne si znackove obleceni rada koupim,ale nejde mi vubec o to,aby nekdo videl tu znacku,jde mi o to,ze je vec vetsinou z kvalitniho materialu,dlouho vydrzi a hlavne se mi musi libit.Ale je pravda,ze nekteri lidi by se nacpali druhemu do zadku treba za hlupou Prada kabelku.Nekteri lide si mohou obleci co chteji,ale jsou stejne ubozaci a jeste vetsi ubozaci jsou ti,kteri cloveka soudi podle znacky....
madelaine
18.9.2012 15:20:01
Na tom něco je, taky většinou poznám kvalitní oblečení. Ale v životě bych si neoblékla nic s viditelným logem.~a~
madelaine
18.9.2012 15:17:52
Když vidím někoho v tričku Lacoste, vždy mě napadne, že to má ze sekáče, nevím, proč mám takovou asociaci.~:-D
KV
  • 
16.9.2012 0:12:08
Můj bývalý nejvyšší šéf chodil v tesilkách a košili. V naší korporaci pravidla oblékání skoro neexistují (kromě jednání obchodníků se zákazníky). Patří to k naší značce. Často chodím i v černých jeansech do firem, které jsou normálně kravaťácké. Chvilku to trvá, pak pochopí, že kvalita je v něčem jiném...
Bára a kluci
15.9.2012 14:11:25
Ono ale ve výsledku nejde ani tak o to KDE se to šije, ale z čeho ~;)
CisloPi
15.9.2012 10:29:56
MM zásadně chodí v manžestrákách a triku + je zarostlý jak lesní muž, nicméně nemine téměř den, aby se ho někdo neptal na cestu, nežádal ho o pomoc. A tím nemyslím bezďáky apod., ale starší paní, maminky s dětmi, řidiče aut bez GPS :-)... Možná je to tím, že ti frikulíní mluvící "pro sebe" do mobilu demonstrují, jak jsou zaneprázdnění, že se jich lidi bojí zeptat.
14.9.2012 17:49:10
~R^ vidím to stejně.
 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.