| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hrůza z doktorů a porod, jak se to rýmuje?

 Příspěvky 110 z 327 [Dalších 317 >>]
Marki3
5.1.2009 15:05:06
Dulu k porodu můžu jen doporučit. Já jsem si dulu k porodu zajistila a teď jsem ráda, že jsem na tom trvala. Byla úžasná, byla tam se mnou, byla tam celou dobu. Zkrátka nebyla jsem sama.
Jarek
  • 
5.1.2006 10:14:47
Také znám zdravotnictví ale nejen z té strany pacienta ale i z druhé strany personálu- je to jako v každém jiném zaměstnání jsou tam lidé,kteří svému "řemeslu" rozumí a umí a ví,potom jsou tam lidé,kteří to berou jako že musí do práce a jenom odklepat svou pracovní dobu a nic dál a potom zde jsou i flákači a budižkničemové,kteří nechtějí a neumí svou práci dělat a jsou mezi nimi i sestry i doktoři.JE TO TAK a nezmění to ani bílé pláště a modré,či zelené
uniformy.
Eva K
  • 
27.12.2005 11:58:04
Tak jsem se byla ptát na předporodní kurzy na Bulovci. Paní je moc sympatická a mimo jiné mi sdělila, že YAL je rozhodně lepší než klystýr.. A že stejně budu mít pravděpodobně úplně opačný problém. Prostě normální informace..:-)
Jinak mi ke kurzu řekli, že během kurzu dostaneme vstupní formuláře (kde se vším souhlasím) a co nebudeme chtít, proškrtáme a že v tom není problém. Což je asi důležitá informace pro Jířu. Taky mi rovnou nabízela prohlídku sálů, byla jsem tam osobně ve středu dopoledne v otevíracích hodinách. Pokud to ještě stíháte:-).
Eva
17.12.2005 22:58:40
Vrani,
já si stěžuju sice na "pocit", ale šla jsem tři dny po císaři domů, starala jsem se o dvě děti a jela jsem autobusem a metrem na prohlídku...
17.12.2005 22:56:26
Ale já jsem magor. :o) Už měsíc po císaři jsem jela 90 km na kole na dovču.
17.12.2005 22:53:02
Pavli, taky jsem si prožila obojí. A v tu chvíli mi připadali obě bolesti stejné, tedy příšerné. Ale teď už si na ně ani nevzpomenu.

Taky záleží na tom, jak se poddává člověk bolesti.
17.12.2005 22:52:16
Dík,
fakt mě to zajímalo, jinak jsem asi za mgora :-)))))))) Chápeš :-)))
17.12.2005 22:46:11
Pavlo,
já jsem se po císaři vlastně nijka "neprobrala", měla jsem jen spinál, takže jsem byla pořád vzhůru...
A z mého pohledu to bylo takhle: porodní bolesti byly , ale byly tak nějak "produktivní". k něčemu spěly, celou dobu jsem si říkala, to je dobře, že to bolí, čím víc to bolí, tím rychlejš to půjde, už jsem chtěla to miminko vidět, snažila jsem se představovat si ho a dost mi to pomáhalo...Kromě toho jsem byla skoro celou dobu ve sprše, horká voda mi hodně pomáhala....
Bolest po císaři byl otupující, nikam nevedla, každej pohyb byl doprovázenej šílenou bolestí, nějak mi totiž nezabíraly ty injekce..Dítě jsem dostala hned druhý den, byla jsem sice ráda, donutilo mě to okamžitě vstát a chodit, ale ty noci, kdy jsem měla k brečícímu dítěti víckrát za noc vstávat byl děs...
Takže u mě byl největší rozdíl v "produktivní a neproduktivní" a pak samozřejmě v délce trvání...Pak jsem ještě jezdila měsíc na laser....
O to tady ale nejde, já bych to v případě ohrožení dítěte zase absolvovala, odpovídám jen proto, že ses mě na to ptala...To pro ty, kdo by mě případně za takové srovnání chtěl nějak napadnout...Takhle jsem to viděla já....
17.12.2005 22:35:42
Fed,
když můžeš srovnávat, jsou horší pordní bolesti, nebo bolesti potom co se probereš po císaři (tedy myslím úplně). DÍK ZA ODPOVĚĎ
17.12.2005 21:37:56
Federiko a čím dříve tím lépe pro ni. Zaslouží si být jen a jen spokojená a prožívat radost s miminkem.
 Příspěvky 110 z 327 [Dalších 317 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.