| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pohádka o tom "Jak jsme si našli Leonku"

 Příspěvky 110 z 33 [Dalších 23 >>]
Miška
  • 
9.12.2005 17:52:45
no tak to je super že jte se takle hezky postarali a jak jinka ty jo poklonu k vám
  • 
6.11.2005 20:16:12
Opravdu Vás obdivuji. Sama pracuji několikrát ročně s dětmi z DD všech věkových kategorií a vím, že to není vždy snadné. Jejich city jsou trošku jiné, než jiných dětí, chtějí dávat víc lásky a i ji dostávat, ale o to horší je pro ně i pro mě se pak loučit. Občas se setkávám s těmi, kteří možná nejsou psychycky vyrovnaní, nebo mají třeba nízké IQ díky alkoholismu matky v těhotenství, ale ne s těmi přímo "postiženými". A tak jsem mnohokrát uvažovala, jestli si v budoucnu nějaké dítě adoptuji (je mi 20), ale vždy tam byl dodatek, že jedině zdravé. A tak opravdu obdivuji rodiče, kteří jsou ochotni si vzít dokonce dvě děti s postižením. Přeji tedy plno sil a krásných zážitků, ty určitě přijdou.
  • 
6.11.2005 20:15:39
Opravdu Vás obdivuji. Sama pracuji několikrát ročně s dětmi z DD všech věkových kategorií a vím, že to není vždy snadné. Jejich city jsou trošku jiné, než jiných dětí, chtějí dávat víc lásky a i ji dostávat, ale o to horší je pro ně i pro mě se pak loučit. Občas se setkávám s těmi, kteří možná nejsou psychycky vyrovnaní, nebo mají třeba nízké IQ díky alkoholismu matky v těhotenství, ale ne s těmi přímo "postiženými". A tak jsem mnohokrát uvažovala, jestli si v budoucnu nějaké dítě adoptuji (je mi 20), ale vždy tam byl dodatek, že jedině zdravé. A tak opravdu obdivuji rodiče, kteří jsou ochotni si vzít dokonce dvě děti s postižením. Přeji tedy plno sil a krásných zážitků, ty určitě přijdou.
  • 
16.6.2005 13:52:17
Milá paní Dolejšová(doufám, že jsem nespletla jméno), moc Vám děkuji za příspěvek. V srpnu 2004 jsme jezdili do kojeňáku do Znojma seznamovat se s holčičkou, která nám měla být svěřena do PP-bohužel to nedopadlo z mnoha různých důvodů - a Leonka jako její kamarádka s námi chodila na vycházky. Bylo to úžasné děťátko, byla to bezprostřední a nádherná čisťounká dušička. Jsem strašně ráda, že se dostala do dobré rodiny. Vzpomínám na naši první návštěvu, kdy jsme "naší" holčičce k seznámení dovezli panenku a ostatním dětem jiné hračky a sladkosti a malá Leonka chtěla právě tu jednu jedinou panenku a strašně kvůli tomu plakala. Když jsme přijeli podruhé,tak jsme jí tu samou panenku dovezli a ona byla hrozně šťastná.Když to s "naší" holčičkou nedopadlo (měla v té době psychické potíže takového rázu,že nakonec pan psycholog řekl,že je třeba,aby ještě zůstala ve stálé péči psychologa) často jsme na Leonku vzpomínali. Moc jí přejeme novou rodinu a ať je v životě šťastná. My jsme nakonec dostali v prosinci jinou holčičku úplně odjinud a tak máme k prvnímu synovi v PP taky malou princeznu. Moc Vám Vaše štěstí přeju a ať Vám to všem pořád klape. Hanka
  • 
9.3.2005 10:50:39
Vážená Danielo, s velkým zájmem jsem si přečetla Vaše články a jsem skutečně dojata, jak obrovské máte srdce a čeho jste schopna. Obdivuji Vás zcela upřímně a z celého svého srdce Vám přeji, aby Vám všechno vyšlo podle Vašich představ, aby obě děti pokud možno prospívaly a Vy jste zůstala i nadále tak skvělá a obětavá jako doposud. Takových lidí, jako Vy není mnoho. Děkuji za Leonku.
Kacii&Matýnci
4.3.2005 19:39:32
Ja si myslim, ze i tohle zverejneni pomaha...a hlavne ta spousta pochval a skvelych reakci. Kdyz si sem Daniela na chvilku zaskoci, musi ji to nabit energii:) Me by to nabilo:)
Danielo, je fantasticke, co delate:) Drzim palce!
elis 2 děti
  • 
24.2.2005 8:20:48
To bylo trefné.Líp bych to nenapsala.Dík
kolemjdoucí
  • 
24.2.2005 6:29:20
Tak Blani, jednou vyjimečně poruš své pravidlo a veřejně publikuj v čem a komu pomáháš ty. Taková dobromyslná žena, jako jsi ty se určitě pro druhé roztrhá, že? Tak se nestyď a napiš.
24.2.2005 3:41:00
Alicko, naprosto souhlasim. Lide, kteri pomahaji mohou najit ve sve cinnosti utechu a smysl a jejich pomoc se muze zvtahovat na velky okruh druhych. Maji snahu vypravet o tom, ze zadna situace nemusi byt tak zla, jak se, zda, ze ze mnoha vecmi se da bojovat a ze pres vsechna trapeni a omezeni muze byt zivot krasny. Je o tom prislovi: "Kdo pomaha druhym, bude mit velke problemy, ktere mu budou pripadat zanedbatelne, kdo mysli jen na sebe, bude mit male problemy, ktere mu budou pripadat obrovske." Takze uz proto ma cenu nejen to co Jana dela, ale i to, ze o tom mluvi a to i pres nebezpeci, ze nebude pochopena...Ja ji obdivuji a v mnoha vecech je pro mne prikladem odvahy nadeje a empatie s ostatnimi.

Omlouvam se za chyby
24.2.2005 3:37:45
Alicko, naprosto souhlasim. Lide, kteri pomahaji mohou najit ve sve cinnosti utechu a smysl a jejich pomoc se muze zvtahovat na velky okruh druhych. Maji snahu vypravet o tom, ze zadna situace nemusi byt tak zla jak se, zda, ze ze mnoha vecmi se da bojovat a ze pres vsechna trapeni a omezeni muze byt zivot krasny.Je na to prislovi. Kdo pomaha druhym bude mit vekle problemy, ktere mu budou pripadat zanedbatelne, kdo mysli jen na sebe bude mit male problemy, ktere mu budou pripadat obrovske. takze uz proto ma cenu nejen to co jana dela ale i to ze o tom mluvi a to i pres nebezpeci, ze nebude pochopena...Ja ji obdivuji a v mnoha vecech je pro mne prikladem odvahy nadeje a empatie s ostatnimi.
 Příspěvky 110 z 33 [Dalších 23 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.