| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Opruzené dětské zadečky

 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]
.kili.
27.8.2013 7:09:27
no, hlavně by pan ředitel společnosti Weleda spol. s r.o. měl věnovat pozornost tomu, co umí a neradit polovičatě a také špatně pseudoosvětovými statěmi.

Dupinka.
26.8.2013 22:03:46
I mě se nejlépe osvědčil jako prevence Bepanthen. Používám ho stále. Jen jednou jsem musela u syna řešit opruzeninu a ta vznikla v době, kdy jsem Bepanthen neměla s sebou na dovolené. Od té doby ho s sebou stále vozím. Když bylo potřebné vyléčit opruzeninu, dostala jsem v lékárně speciálně namíchanou mastičku. Ta pomohla během 3 dnů. A pak jsem začala poctivě mazat Bepanthenem, omývat vlažnou vodou (vlhčené ubrousky používám jen na výletech) a pořádně větrat pokožku.
8.10.2012 15:29:15
spousta maminek už používá konopnou mast s peruánským balzámem. Výrazně potlačuje zanícenou pokožku a pomáhá při její regeneraci. Jedná se očistě přírodní produkt bez chemických konzervantů.
Více na mém profilu či mailem.
Eliška a Noemi
  • 
28.10.2011 20:43:48
nám se teď taky osypal zadeček zároveň s moučnivkou v pusince a protože žádná z mastí na opruzeniny najednou nezabírala zkoumala jsem na netu a vypadá to že se moučnivka může dostat i na zadeček. takže bepanten a podobné masti nezaberou
Martinuska77
6.6.2011 13:25:48
Na naši malou jsem používala Krém s panthenolem a Aloe vera (http://www.produkty-aloe-vera.cz/aloe-vera-pro-deti/aloe-vera-krem-proti-opruzeninam) a myslím, že to byla skvělá volba.
MSteflova
11.12.2008 17:54:31
Janikl, a zkoušela jsi látkové pleny? Alespoň příležitostně, kůže lépe dýchá a někdo látku snese líp.
11.12.2008 17:42:38
nám ten opěvovaný Bepanthen absolutně nezabírá :-( ani Rybilka... nakonec jsme od doktorky dostali Imazol a s opruzeninou bojovali téměř 3 týdny. pak byl pár dní klid a teď už se nám zase objevuje, jsem nešťastná, nevím si rady a nemyslím si, že bych dělala nějakou chybu. přebaluji často, mažu po každém břebalení, omývám zadeček jenom vodou. je pravda, že moc nevětráme, protože nemám v bytě moc teplo. ach jo!
  • 
31.10.2008 22:24:42
ahoj ak ti mozem poradit tak skus menalind profesional pouziva sa pri inkontinencii ale je tam pisane aj pre deti je to na prirodnej baze takze neskodi a mojmu rocnemu chlapcovi tiez pomohol bol strasne zapareny od plienok a vyskusala som vela mojej kamaratke ktora ma problemi s ekzemom a uz tiez kadeco poskusala tiez pomohol tento skus a daj vediet.Renca
Jitka
  • 
29.11.2006 10:46:15
Syn měl opruzeniny katatrofální do 2 měsíců. Důvodem bylo jeho přejídání a neustálé kakání. Jediné, co opravdu zabralo, byla obyčejná genciánová violeť a hodně vysušovat zadeček po umytí. Třeba i fénem. Myla jsem ho jen vodou. A hodně větrat.
28.11.2006 13:15:09
Nám stačí úplně obyčejná Rybilka a jsme v pohodě. Zapařuje se malinko jenom v plenách Pampers, jinak používáme Babylove a jsme v pohodě. :-)
 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.