| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Zázrak se jmenuje Maruška

 Příspěvky 15 z 5 
7.6.2004 21:30:06
Máme tiež predčasne narodenú Barborku, má hydrocefalus, spojený so všetkými možnými komplikáciami.
Viete mi povedať, či niečo podobné funguje aj na Slovensku?
Ďakujeme, zuzi
Středisko rané péče
  • 
25.4.2001 14:57:17
Milá Jitko, máte-li pocit, že by vám mohlo naše středisko pomoci, ozvěte se, prosím, na některý z kontaktů na konci článku o Marušce. Moc zdravím a přeji hodně štěstí. Pavla S.
  • 
12.4.2001 14:26:21
Zdravím, jsme mile překvapena, že o rané péči se už nejenom hovoří. Mám téměř 23.(21.) měsíčního Vítečka, nyní 10 měsíců s diagnózou DMO, a popisovanou pomoc rodině bych velmi uvítala. Je skutečně velmi těžké vyhledat adekvátní pomoc a bez speciálního vzdělání vyhovět potřebám postiženého dítěte. Řídím se citem a instinktem, spoustu věcí konzultuju s lékaři, hledám v knihách a na internetu, ale faktem je, že některé věci mne prostě napadnout nemohou - nikdy jsem se s nimi nesetkala. Raná péče je bezpochyby velmi potřebná a je jen škoda, že není dostupná každé potřebné rodině.
Jitka
Kateřina (Markétka 3,5 roku)
  • 
12.4.2001 10:11:26
Díky za Středisko rané péče a díky Rodině za zveřejnění článku! Jen houšť a větší kapky!!!
  • 
12.4.2001 9:05:50
Mám přítelkyni s dost vážně postiženou dcerou, která si nemůže pomoc Rané péče vynachválit. Je to přesně tak, jak píše maminka Marušky - podpora, když se něco nedaří a sdílená radost, když jsou vidět pokrok. Děkuji za všechny ty rodiny, kterým pomáháte!
 Příspěvky 15 z 5 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.