| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pohádka o tom "Jak jsme si našli Leonku"

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 33 [Dalších 13 >>]
Alicee
23.2.2005 22:38:00
No, já myslím, že lidi kteří pomáhají o tom nepíšou proto, aby sklízeli obdiv...píšou, protože tím mohou inspirovat spousty dalších lidí, ukázat, že žádná situace není neřešitelná a možná tím nepřímo pomoci ještě někomu jinému.
Kdyby seděli skromně v koutě, jejich snažení by potom vyšlo trochu naprázdno.
Dáša + 2 holčičky
  • 
23.2.2005 21:57:06
Milá Danielo,
Vaše děti jsou na fotce moc krásné. Držím Vám všechny palce, ať to zvládáte a ať jste všichni společně šťastní. Dáša
Blanka
  • 
23.2.2005 21:29:38
Můžu napsat to co všichni tady doposud napsali. Fandím! Jak to zvládáte? Jste úžasní. atd.
Ale nemůžu si pomoct, nějak mi to nehraje.
Tedy spíš, kdo si tady na CO hraje.
Lidi, kteří podle mě pomáhají nepotřebují o tom psát všude možně a sklízet díky a obdiv.

23.2.2005 17:40:19
Napsala bych asi vse co vetsina ostatnich, jen jeste, ze obe deti, zvlast Leonka mi pripadaji zarici stesti. Takovy vyraz na tvari ditete se casto nevidi a ze deti jsou velice casto statne a dokazi to dat najevo nadhernym usmevem. Leoncin oblicejicek je rozzareny a skutecne krasny. Preji hodne zdravi stesti a vseho krasneho s obema detmi a jako vsichni prede mnou hluboce obdivuji Tvou odvahu, silu a empatii.
23.2.2005 13:18:58
Strašně tady nad tím bulím. Nad tou hrůzou i nad tou krásou, nad tou nespravedlností i nad tou neskutečnou láskou, energií, odvahou... na to nejsou slova! Klaním se, obdivuji, bulím...
Libushe+3
22.2.2005 20:44:29
Tara zelená
22.2.2005 13:55:00
Tak po přečtení článku mi tekly slzy a nebylo to duševním pohnutím v šestinedělí :) Danieli, Tvé články čtu ráda a moc Ti fandím! Leonka má velké štěstí, že našla vás a vy s panem Dolejšem máte štěstí, že jste našli ji. Tak hodně štěstíčka i do budoucna!
  • 
22.2.2005 10:44:52
Danielo, moc moc blahopreju a jsem stastná, ze se vám to konecne podarilo. Posílám velkou pusu Lukáskovi a blahopreju k sestricce!!!
Iva Nováková
EvčaKo
22.2.2005 7:11:26
Milá Danielo, děkuji za nádherný článek. Pohladil mě přímo po duši. Sama teď vidím, že moje trápení je ubohé proti síle a lásce, kterou máte vy pro vaše děti. Straště vám fandím, aby vám adopce vyšla. Jsou to 2 nádherné děti a vypadají spolu šťastně. Proč nedělat děti šťastnými? Je to naše poslání.
Tak děkuji a krásný den.
22.2.2005 0:14:04
Ahoj,
také zdravím, doufám, že se zase potkáme :-) ... a máš pravdu.
Děkuji všem za povzbuzení!
Zdravá Dája
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 33 [Dalších 13 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.