| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

16.7.2023 10:11:25 Salamajka

Re: Test na intoleranci potravin

No přesně. Mě opravdu nebaví pořád vše vážit na gram zapisovat a přemýšlet nad tím co zas špatně,že mám hlad. Chci žít normálně. Uz jen to , že kamkoliv jedu si musím vzít s sebou vlastní jídlo dle diety skrz zdravotní problémy je otravný. Když zapomenu tak mám prostě hlad protože si nemám kde dát jídlo nebo si ho koupit. Bohužel různé hubnoucí recepty mi ani nechutnali. Tak jsem nakonec ráda , když si nachystam své krabičky a když to klapne ani hlad nemám. Jak kdy. Pokud si ještě nikdy žádnou dietu nedržela tak máš větší šanci zhubnout tím , že vynechas blbiny a budeš jíst pravidelně. Pokud už jsi věčný dietar tak ti už nic moc nepomůže. Aspoň to je moje zkušenost.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Test na intoleranci potravin Tizi 14.7.2023 21:11
*Re: Test na intoleranci potravin Despi 14.7.2023 22:24
*Re: Test na intoleranci potravin Ropucha + 2 14.7.2023 23:18
*Re: Test na intoleranci potravin :-) zaregistrovaná 15.7.2023 19:14
**Re: Test na intoleranci potravin Salamajka 16.7.2023 10:11
*Re: Test na intoleranci potravin babi_ 17.7.2023 7:29

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.