| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Brýle

5.11.2021 9:17:31 Latté

Hezké, kvalitní, vrtané brýle v Praze

Potřebuji si koupit nové brýle, ale strašně nerada někde něco sháním, obíhám milion prodejen a vůbec nakupování čehokoliv mi vadí čím dál tím víc.Tak prosím poraďte nějakou prodejnu brýlí - nejlépe vrtaných nebo maximálně půlobroučky - kde mají velký výběr, slušivé kousky a rozumné ceny? Případně i klasické obroučky, ale nějaké opravdu jemné, zajímavé, slušivé a zároveň nenápadné...Všechny ty Eifel optiky a Focus optiky atd. mi nějak nesedí...obvykle sice výběr velký, ale nic se mi tam nelíbí, vrtané brýle buď vůbec nemívají nebo minimálně...tam ať jdu, kam jdu, tak si nevyberu...spíše nějaké jiné prodejny nebo aspoň oblast, kde jich je v nějaké ulici třeba nakumulovaných více, že bych tam koukla. Před 5 lety jsem taky takhle sháněla brýle, prošla kde co a byl to horor...kde nic tu nic..., pak jsem objevila úžasné vrtané brýle v jedné maličké prodejně někde u Vyšehradu - tam samozřejmě kouknu taky znova a ty brýle se mi opravdu jako jediné líbily a líbí dodnes, ale vzhledem k tomu, že jsou vrtané s velmi slabými nožičkami, tak už jsou v opravdu bídném stavu a chtělo by to nové. Nejlépe Pha 5,6, 4, 7, ale klidně i jinde, když bude šance, že se tam dá vybrat, zajedu kamkoliv. Díky předem za tipy :-)~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Hezké, kvalitní, vrtané brýle v Praze Latté 5.11.2021 9:17
*Re: Hezké, kvalitní, nejlépe vrtané, b... Mala Stepka 5.11.2021 9:31
*Re: Hezké, kvalitní, vrtané brýle v Pr... Eva + Klárka2/07 5.11.2021 12:46
*Re: Hezké, kvalitní, vrtané brýle v Pr... Marika Letní 5.11.2021 13:57
*Re: Hezké, kvalitní, vrtané brýle v Pr... Girili 5.11.2021 22:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.