| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

15.11.2017 14:04:33 catle

Re: Inspektorát práce II.

Kaipo,tohle je u každého do jeho první osobní zkušenosti;osobně tohle jejich jednání (majitele firmy a supervizora)nechápu,protože mi řekli,že když odcházím,tak prostě nemám na "premie" nárok a že to tak pocítí každý,kdo bude odcházet.

Já zase vím díky této zkušenosti,že víckrát bych do něčeho takového nešla - když ve smlouvě nebudu mít jasně zakotvené ustanovení o svém platu a být závislá jen na libosti či nelibosti nohsledů.Ale to si prostě musí každý zažít.

A ano,přemýšlela jsem,než jsem se dozvěděla,že žádný peníze na který mám nárok navíc nedostanu, jestli už jen kvůli sobě to radši sama nezdanit,protože takhle tě oni vlastně uvádějí do možného průsvihu,nakonec to mohou hodit celé na tebe,že to už je tvoje starost,žes to měla zdanit.A možná mají v tomto pravdu,nevím.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Inspektorát práce II. catle 15.11.2017 13:9
*Re: Inspektorát práce II. Z+2 15.11.2017 13:13
*Re: Inspektorát práce II. catle 15.11.2017 13:18
*Re: Inspektorát práce II. Jana a Petra 15.11.2017 13:38
*Re: Inspektorát práce II. Kaipa 15.11.2017 13:46
**Re: Inspektorát práce II. catle 15.11.2017 14:4

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.