| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Mobilní telefony

10.9.2017 12:04:26 TaJ

Telefon Lenovo B Single SIM

Ahoj všem...máte někdo s tímto telefonem zkušenost? Mám už několik let tlačítkový kovový Samsung S56 a jsem s ním maximálně spokojená, ale teď mi odešla nabíječka a rozhoduji se, jestli pořídit novou nabíječku, když mi třeba za chvíli odejde i ten mobil, mám ho už asi 6 let...nebo jestli jít už do nějakého dotykáče...v těch tlačítkových si už nějak nemůžu vybrat, přijdou mi to už všechno strašné krámy bez ničeho, teď mám jako nouzovku nějaký obyčejný Samsung a má tam třeba jenom jednu melodii na budík a jiná se nastavit nedá apod... Takže koukám po nějakém levném dotykáči, který by něco vydržel, potřebuju sem tam volání a SMS, foťák je fajn a pak používám budík...na net mám doma noťas, takže z telefonu na net chodit nebudu, maximálně někde na dovolené, ale zatím jsme se všude obešli bez toho...nicméně občas se to asi může hodit, najít nějaké spojení apod... Docela se mi zalíbil tenhle Lenovo - https://www.euronics.cz/mobilni-telefon-lenovo-b-single-sim-bily-lnvpa4r0048cz/p445088/, není drahý, má asi všechno, co potřebuju(i co nepotřebuju:-) ) a nepřipadá mi moc velký, tak akorát... Máte s tím někdo zkušenost? Díky moc:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Telefon Lenovo B Single SIM TaJ 10.9.2017 12:4
*Re: Telefon Lenovo B Single SIM Eudo 10.9.2017 12:59
**Re: Telefon Lenovo B Single SIM TaJ 10.9.2017 13:6
*Re: Telefon Lenovo B Single SIM Kafe 10.9.2017 15:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.