| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

28.8.2017 6:35:59 HelenaPa

Re: Tablet na hry

Záleží, kolik do něj chceš investovat. Měli jsme Asus za cca 3500. Už bych do toho znovu nešla. Ani ne tak kvůli tabletu, jako kvůli servisu. Porouchala se nám drobnost (slot na paměťovou kartu nechtěl kartu držet a vysouval ji ven). V AUTORIZOVANÉM servisu Asus nám tablet zničili, aby nemuseli uznat reklamaci - po otevření slot vypáčili a tvrdili, že jsme to udělali my (při zapečetěném tabletu to není fyzikálně možné) - oprava by stála 3800. Bohužel jsem si ho před reklamací nenafotila (by mě nenapadlo, co se může stát), tak jim to nemám jak dokázat.

Teď jsme kupovali nový, hlavní podmínka byla NE ASUS. Máme Alcatel Pixi 3 za cca 2500. Je velký tak akorát (8 palců) - je na něm dobře vidět, ale ještě to není "kráva obrovská", běží dobře, neseká se. Přijde mi i rychlejší, než byl Asus (na některých zrychlovacích hrách je to poznat). Rychlost internetu je limitovaná spíš možnostmi a vytížením wifiny než tabletem.
Můžu doporučit.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Tablet na hry janna001 28.8.2017 0:15
*Re: Tablet na hry HelenaPa 28.8.2017 6:35
*Re: Tablet na hry Mr. Miçkey 28.8.2017 12:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.