| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítač a internet - různé

12.10.2023 19:22:59 Jarina75

Hackeři na Facebookovém účtu

Ahoj všem. Včera mi přišel e-mail zdánlivě od Facebooku, byla jsem příliš zaměstnaná vším možným a tak jsem ho moc nezkoumala. Následkem toho se mi jak do osobního, tak do pracovního profilu infiltrovaly cizí osoby, a ve finále to skončilo tak, že můj e-mail odstranili, takže se do profilu nijak nedostanu. Pokoušela jsem se přes Instagramový účet (Business manager) informovat o tom, co se stalo, zde mi přístup zůstal, byť jsou účty provázané. Řešil někdo něco takového a podařilo se vyřešit? Docela mě to štve, Facebook potřebuju pro svoji práci, mám tam na sebe navázané vyšší stovky lidí, stejně tak na tom pracovním profilu. No su blbá, ach jo.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Hackeři na Facebookovém účtu Jarina75 12.10.2023 19:22
*Re: Hackeři na Facebookovém účtu Stáňa * 12.10.2023 19:36
**Re: Hackeři na Facebookovém účtu Jarina75 12.10.2023 19:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.