| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

3.12.2016 1:31:09 Zizigo

Re: Znáte dům s oknem ve tvaru zvonu?

První reakce mě šokovala.
Přísahám na holej pupek či cokoli jinýho, že mě zajímá čistě jen architektura, případně historie a příběh domu, protože zvonková okna považuji celkem za raritu, která mě, uznávám že možná trochu infantilně, ale mile potěší, obzvláště pokud i spodní hrana je obloučková, takže okno nemá jedinou stranu stroze rovnou.
Čekala jsem reakce třeba v duchu, že zas tak rarita to není, protože u nás "na Lhotecku" se na přelomu století docela stavěly a pár domů pořád stojí... hle naše knihovna/pekařství/lékárna, kteroužto vilku si nechal postavit zdejší pan továrník, který za první republiky proslul výrobou perleťových knoflíků.
Neptám se na ulici ani na osobní věci současných majitelů. Neptám se ani kde žije kdo z Vás, každý jezdí na dovolené, býval na prázdninách u babiček či různě cestuje. Odpovědět se dá zcela anonymně a přesto hezky.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Dům s oknem ve tvaru zvonu Zizigo 2.12.2016 19:2
*Re: Znáte dům s oknem ve tvaru zvonu? Girili 2.12.2016 22:37
**Re: Znáte dům s oknem ve tvaru zvonu... Oliverka 2.12.2016 22:53
***Re: Znáte dům s oknem ve tvaru zvo... Zizigo 3.12.2016 1:31
***Re: Znáte dům s oknem ve tvaru zvo... ...neviditelná... 3.12.2016 8:14
***Re: Znáte dům s oknem ve tvaru zvo... Tečka. 3.12.2016 8:22
****Re: Znáte dům s oknem ve tvaru z... ...neviditelná... 3.12.2016 8:24
*****Re: Znáte dům s oknem ve tvaru... Martina, 2 kluci 3.12.2016 8:34
******Re: Znáte dům s oknem ve tva... Oliverka 3.12.2016 13:37
*****Re: Znáte dům s oknem ve tvaru... simiki+koťátko 03/07 3.12.2016 9:6
*Re: Znáte dům s oknem ve tvaru zvonu? magrata1 3.12.2016 6:49

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.