| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

12.10.2016 1:09:43 Delete

Re: hledání zaměstnání - učitelky

Hledala jsem poměrně dlouho, ale to je trochu mojí tehdy dost nejasnou kvalifikací vzhledem k tomu, co jsem chtěla dělat. Každopádně jsem získala nějaké ty zkušenosti při hledání a sledování inzerátů.

Už v únoru, březnu se začíná zvětšovat počet inzerátů o tom, že někam někoho hledají, ale největší šance místo získat je tak v květnu, červnu. Jenže v tu dobu už musí škola tvůj životopis mít, aby tě případně oslovila. Takže pokud si tě mají všimnout ve chvíli, kdy nikoho nepotřebují, je naopak pro odeslání nejlepší nějaká hluchá doba, tedy po vysvědčení, ale než začne jarní frmol (přijímačky, zápisy).

Životopisy jsem odesílala na všechny školy v dosahu, o kterých jsem byla ochotná uvažovat, i když nikoho navenek nehledali. Plus jsem odpovídala na každý inzerát tam, kde někoho hledali. Z většiny škol mi vůbec neodepsali. Nakonec mi pak volali zcela nečekaně v půlce srpna, jestli jsem ještě volná, a už jsem tam třetí rok. A oba předchozí roky se tam z poloviny obměnil učitelský sbor, plus sem tam někdo otěhotní, takže mám pocit, že hledají pořád někoho.

Jo a kromě "hledám práci a posílám životopis" jsem na většinu škol psala i průvodní dopis tak trochu orientovaný na tu školu, případně na ten inzerát. Mám poměrně široký záběr, takže jsem vždy vypíchla především to, co jsem měla dojem, že by se jim mohlo hodit, a zároveň abych si splnila svůj sen, tedy 1. stupeň. A jo, povedlo se.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Hledání zaměstnání - učitelky arantxa 11.10.2016 21:35
*Re: hledání zaměstnání - učitelky HelenaPa 11.10.2016 21:39
*Re: hledání zaměstnání - učitelky ...neviditelná... 11.10.2016 22:13
**Re: hledání zaměstnání - učitelky Dracena 12.10.2016 8:22
*Re: hledání zaměstnání - učitelky ...neviditelná... 11.10.2016 22:14
*Re: hledání zaměstnání - učitelky Yuki 00,03,07 12.10.2016 0:9
*Re: hledání zaměstnání - učitelky Delete 12.10.2016 1:9
*Re: hledání zaměstnání - učitelky janna001 12.10.2016 7:15
*Re: hledání zaměstnání - učitelky ...neviditelná... 12.10.2016 7:43
*Re: hledání zaměstnání - učitelky Sopka 12.10.2016 9:35
*Re: hledání zaměstnání - učitelky ...neviditelná... 12.10.2016 10:53
*Re: Hledání zaměstnání - učitelky Festina lente 14.10.2016 15:57

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.