| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

1.4.2015 13:33:16 Jepepa

Bolest horní části zad, ramene, ruky

Prosím vás, netuší někdo, nebo neměl problémy podobného rázu, že by mi poradil..případně nějaký zdravotník..
O víkendu jsem upadla a bouchla se do zad a do ruky do lokte přímo do brňavky o ostrý hrot a "ofouklo mě"...do druhého dne jsem spala tak že jsem se vzbudila se zablokovanou krční páteří, sotva jsem otočila hlavu..no ale místo aby se to lepšilo, tak jsem stále více ztuhlá a pravá ruka (na kterou jsem spadla) mě bolí, je tam modřina jinak nic, ale bolest trvá téměř bez přestání, jediná lehce úlevná poloha je když ruku držím nahoru, nebo s ní ležím tak že ji mám stále nad hlavou... jakoby jí vadilo že do ní "teče krev"..bolí to jakoby uvnitř ramene a nadloktí a jako čert, a sotva píšu na PC..a u toho mi tuhne pravá horní polovina zad a cítím cukání nervů (takové to samovolné kmitanání různě po té pravé ruce či straně zad). Subjektivně si myslím, že jsem si prostě nějak zabolkla páteř (nebo chytla průvan), ale nechci se ládovat brufenama, a netuším kam s tím zajít, cvičit nelze..hlavou nemohu otáčet atd. Můj obvoďák je v nemocnici a nemá za sebe stále ještě náhradu..neutíš někdo kam nebo co s tím? (třeba sauna, pomohla by?)...za případné rady děkuji! ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Bolest horní části zad, ramene, ruky Jepepa 1.4.2015 13:33
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... sylvaina 1.4.2015 13:51
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... sylvaina 1.4.2015 13:51
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... vlad. 1.4.2015 14:18
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... ...neviditelná... 1.4.2015 14:40
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... Jyra 1.4.2015 19:42
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... MrakovaK 1.4.2015 19:54
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... Adelinkaa 1 dítě. 2.4.2015 9:4
*Re: Bolest horní části zad, ramene, ru... Lidka - terapeut pro pohybový aparát 4.4.2015 9:40

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.