| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Deprese a úzkosti

16.2.2015 10:05:29 Citronove koliesko

Re: Antidepresiva a objektivní důvod deprese

Neviem aký má mamka problém.
Mne AD pomohli keď obaja rodičia z plného zdravia mali v priebehu 14 dní diagnostikovanú rakovinu (otec neliečiteľnú, posledné štádium, mama neistú prognózu). To bol taký šok že som sa nevedela prestať triasť. Ja s malým deckom, v práci mi hrozili vyhadzovom kvôli OČRkam, relatívne ďaleko od rodičov. Ich v priebehu týždňa zoperovali a v priebehu ďalších dvoch poslali domov. Nepomohol nikto, podržal ma muž koľko mohol ale mal prácu mimo kraj, mne hrozil vyhadzov, nemohol aj on flákať prácu. V strese som mala haváriu (keď som išla 70km skoro ráno vyzdvihnúť mamu a ísť s ňou na chemoterapiu). Zosypala som sa. AD pomohli v tom zmysle že som si problémy uvedomovala ale nemala som tie sprievodné problémy, hučanie v hlave, bolesti žalúdka, triašku, návaly plaču a hnevu, apatiu, neschopnosť vstať z postele, odpor k dennému svetlu... pracovala som ako stroj. Presne som vedela čo urobiť, ako kedy, veci som riešila bez emócií.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Antidepresiva a objektivní důvod deprese Afima 16.2.2015 9:56
*Re: Antidepresiva a objektivní důvod d... Katka a 2 výrostci 16.2.2015 10:0
*Re: Antidepresiva a objektivní důvod d... Citronove koliesko 16.2.2015 10:5
**Re: Antidepresiva a objektivní důvod... Afima 16.2.2015 11:14
*Re: Antidepresiva a objektivní důvod d... ...neviditelná... 16.2.2015 10:17
**Re: Antidepresiva a objektivní důvod... Afima 16.2.2015 11:13
***Re: Antidepresiva a objektivní dův... Líza 16.2.2015 11:18
***Re: Antidepresiva a objektivní dův... ...neviditelná... 16.2.2015 11:57
****Antidepresiva a objektivní důvod... Januta 19.2.2015 13:43
*Re: Antidepresiva a objektivní důvod d... Anna Veselá 16.2.2015 10:17
**Re: Antidepresiva a objektivní důvod... Afima 16.2.2015 11:15

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.