| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy s dutinou ústní

16.4.2014 9:37:51 Klicek

Kousání tváří zevnitř, v noci skřípání zubů

Chci se zeptat, co může způsobovat následující..

Je mi skoro 30, odmalička v noci skřípu zuby (nevím o tom, jen se někdy vzbudím s křečí v čelisti, jak moc zuby zatínám). Přes den si koušu tváře zevnitř.

Slyšela jsem, že se může jednat o jakýsi ukazatel týkající se psychiky... je pravda, že dětství, dospívání a období cca do 23 let nepovažuji za vyloženě pohodové, ale kdo nemá nějaké ty problémy, že... Rok a půl mám vážnou známost, ve vztahu jsem spokojená. Změnila jsem také práci, mám nyní náročnou, leč dobrou práci, baví mě a naplňuje. Finanční stránka bych řekla, že je také OK, nemám sice nějak zvlášť luxus, ale nouzí netrpím. Takže bych si troufla tvrdit, že jsem v současnosti opravdu spokojená. Nicméně si všímám, že se opět zvýšila intenzita, kdy si koušu tváře a partner mi říkal, že jsem v noci zase začala hodně skřípat zuby.

Je jiná cesta než pomoc psychologa? Některé své kostlivce jsem ze skříní zvládla vyhodit, ale asi netuším, kolik jich tam ještě zbylo.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Kousání tváří zevnitř, v noci skřípání z... Klicek 16.4.2014 9:37
*Re: Kousání tváří zevnitř, v noci skří... ChemicalJane + 4 16.4.2014 9:41
*Re: Kousání tváří zevnitř, v noci skří... Velšice 16.4.2014 10:11
**Re: Kousání tváří zevnitř, v noci sk... Klicek 16.4.2014 11:54
*Re: Kousání tváří zevnitř Epepe 16.4.2014 11:47
*Re: Kousání tváří zevnitř, v noci skří... Jordana 16.4.2014 12:44
*Re: Kousání tváří zevnitř, v noci skří... Carollyn 16.4.2014 13:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.