| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy s dutinou ústní

11.4.2023 15:53:39 Irmi

Dlouhodobá bolest zubů a podráždění trojklanného nervu

Zdravím a doufám, že třeba někdo má podobnou zkušenost a dá tip, kam se obrátit.

Od poloviny února řeším bolest v oblasti 7 vlevo dole. Má postupně 2 plomby, je živý. Zub nereaguje bolestivě na zkus, poklep, studeno ani teplo. Dle zubaře "nemá co bolet". Bolest je spíše pálivá, ne celodenní, ale nic moc /z běžných analgetik/ valně nezabírá... Občas bolí ucho, tvář, oblast pod okem...
Prý je možné, že mám podrážděný trojklanný nerv, neuroložka se na to moc netváří, že jde o atypické příznaky (nevisel mi koutek). Mám pouze B vitamín na předpis.

Už nevím, co počít. Zubař mi dal na 5 dní ATB, nezabraly. Trvá na tom, že "od zubu to není" a nechce se mu jít do nervu a kanálků - že by to nemuselo pomoct. Dle RTG tam není problém.

Zubař tvrdí, že problém je trojklanný nerv a neuroložka, že zdrojem bolesti je zub... a tak si mě pinkají a bolest zůstává... Už si připadám jako simulant... Ještě mě napadla krční páteř, ale to je asi nesmysl...

Díky všem, které mají podobnou zkušenost nebo je cokoli napadne~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Dlouhodobá bolest zubů a podráždění troj... Irmi 11.4.2023 15:53
*Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážděn... žiraf 11.4.2023 17:9
**Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážd... Irmi 11.4.2023 17:45
***Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrá... žiraf 11.4.2023 23:28
*Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážděn... vlad. 11.4.2023 17:27
**Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážd... Irmi 11.4.2023 17:46
*Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážděn... K_at 11.4.2023 17:29
**Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážd... Irmi 11.4.2023 17:47
*Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážděn... Agniezska 11.4.2023 17:34
**Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrážd... Irmi 11.4.2023 17:49
***Re: Dlouhodobá bolest zubů a podrá... Agniezska 11.4.2023 19:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.