| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

6.4.2013 12:42:53 jitule+marianka (7/2011)

Thomasův podpatek u dětské obuvi

Ortoped nám pro 20měsíční dceru doporučil nechat u obuvníka nalepit na botky zespodu klín (ve zprávě je tzv. Thomasův podpatek), podle jeho kresby by to měl být klín přes celou botu (na délku) a z vnitřní strany nožky. Na internetu jsem našla boty, které už mají Thomasův podpatek, ale tam to popisují tak, že "podpatek je zčásti tvarovaný - tzv. Thomasův podpatek". Je to totéž? Pochopila jsem, že u těchto botků se jedná pouze o vytvarování podpatku a doktor mi to nakreslil jako klín na celou botu. Malá vtáčí při chůzi chodidla dovnitř, podle doktora se prý dá předpokládat, že bude mít plochou nohu (my s manželem oba máme) a toto je prý vhodné opatření.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Thomasův podpatek u dětské obuvi jitule+marianka (7/2011) 6.4.2013 12:42
*Re: Thomasův podpatek u dětské obuvi Perseia 6.4.2013 15:22
**Re: Thomasův podpatek u dětské obuvi jitule+marianka (7/2011) 6.4.2013 18:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.