| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy pohybového ústrojí

19.2.2013 23:05:34 Mikita.miki+Zd10/10+J+J06/13

Podivné držení rukou u syna

zdravím a jdu si pro radu. syn 2 roky onemocněl střevno-žaludeční virózou. v neděli odpoledne začal zvracet, přidal se průjem. zvracení už máme za sebou, průjem ovšem trvá, ale hlavně už nemá horečku ani zvýšenou teplotu, je na normálu. téměř nejí, i když dnes večer se to trochu zlomilo. především ale pije, zalévá se tedy dost. dnes jsem volala dr, abych se domluvila na případném dalším postupu atd. ovšem o čem jsem s ní nemluvila a co mě znepokojuje je jeho držení rukou. ve chvíli, kdy je uvolněný, drží ruce dlaněmi vzhůru, prsty daleko od sebe a směrem nahoru. těžko se mi to popisuje, takové držení jsem viděla jen párkrát u lidí s tělesným i duševním postižením. držívá je i trochu křečovitě. to začlo včera odpoledne a dnes celý den. jednou si stěžoval na ruce že bolí, jinak je chce často mýt. pokud mu ovšem dám něco do ruky, zkoušela jsem i tužku atd, motoriku má dobrou, hned pracuje s rukama i prstam v pořádku. je možné že je to banalita, ale všiml si toho i chlap a především ta podobnost s drženám rukou postižených lidí nás velmi zarazila a je jasné, že vyděsila víc než vodový průjem.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Podivné držení rukou u syna Mikita.miki+Zd10/10+J+J06/13 19.2.2013 23:5
*Re: podivné držení rukou u syna vertigo 19.2.2013 23:22
**Re: podivné držení rukou u syna Mikita.miki+Zd10/10+J+J06/13 19.2.2013 23:28
***Re: podivné držení rukou u syna vertigo 19.2.2013 23:31
*Re: podivné držení rukou u syna Claire4891 19.2.2013 23:38
*Re: podivné držení rukou u syna brabenec+Adélka 20.2.2013 6:40
*Re: podivné držení rukou u syna Liki + dcera 8/11 20.2.2013 15:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.