| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

21.12.2012 10:03:17 Muumi

Odstoupení od smlouvy z důvodu neposkytovaného plnění - do kdy mi musejí vrátit peníze?

Prosím o radu, pokud někdo víte. Měla jsem předplacené noviny - MF Dnes. V říjnu jsme měnila doručovací adresu a během následujícího měsíce nepřišel ani jeden výtisk, pokaždé jsem to reklamovala, pokaždé mi opakovali, že příště už určitě, bla bla, ochota řešit s každám dalším výtiskem klesající (adresu tu máme a není důvod proč by vám to nemělo chodit). Po měsíci jsem to vzdala a podle všeob. obch, podmínek odstoupila od smlouvy (nedodali 3 výtisky během jednoho kvartálu). Oni to akceptovali, že to bude ukončeno k 17.11. Peníze nevrátili. Na dotaz, kdy je pošlou, napsali, že se omlouvají a že co nejdříve, nejpozději 7.12. Peníze nikde, na další mail nikdo nedopověděl.

Tudíž jsme napsala řediteli distribuce a předplatného a ejhle, najednou odpověď, že to spletli a peníze mi vrátí v lednu (což bude předpokládám 31.1.)

Opravdu je možné, aby peníze zadržovali od 17.11. dejme tomu do toho konce ledna, není na to někde nějaká lhůta? V těch všeob. podm. to samozřejmě nemají, takže jsnme tušila zradu.

Není to závratná částka, ale jaksi bych s ní mohla disponovat a ne že se bude úroči Mafře na účtu.

Zkušenost s nimi teda otřesná, řeším to celý podzim.

Kdyby někdo věděl nějaký paragraf, budu moc ráda. Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Odstoupení od smlouvy z důvodu neposkyto... Muumi 21.12.2012 10:3
*Re: Odstoupení od smlouvy z důvodu nep... kambala pláááckááá 21.12.2012 10:10
**Re: Odstoupení od smlouvy z důvodu n... Muumi 21.12.2012 10:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.