| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

16.1.2012 16:17:21 Žvejkačka

Odstoupení od smlouvy a storno poplatek

Objednala jsem si zřízení služby - internet. Mám teď ale důvod si službu nepořizovat - technická náročnost není to nemožné, ale muselo by se vrtat do zdi - máme zdi jak pavučiny, celý by se to rozsypalo, vést dráty po fasádě - jsme v posledním patře 11-ti metrového domu, na domě jsou dráty elektrického vedení, musela by se objednávat plošina, muselo by se jednat skrz ochrané pomůcky na dráty el. vedení...~8~ - dle slov technika najaté firmy od společnosti poskytující službu, který byl dnes u nás doma.

Můžu odstoupit od smlouvy? Jak dlouhá je ta lhůta? Hrozí, že po mě budou chtít nějaký storno poplatek? Nebudou po mě chtít zaplatit té firmě, od které byl ten technik? Měli by na to právo?

P.S.: Na slouvě není můj podpis, podepsala to za mne jen paní zprostředkovatelka... znamená to něco? To bych samozřejmě použila velmi nerada.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Odstoupení od smlouvy a storno poplatek Žvejkačka 16.1.2012 16:17
*Re: Odstoupení od smlouvy a storno pop... Cloe 16.1.2012 16:20
**Re: Odstoupení od smlouvy a storno p... Žvejkačka 16.1.2012 16:24
***Re: Odstoupení od smlouvy a storno... Alč@ 16.1.2012 19:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.