| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

15.10.2011 11:28:36 kreditka

Reklamované dveře - na co máme nárok?

Potřebuji od Vás poradit. Letos na jaře jsme si nechali namontovat nové vchodové plastové dveře. Po měsíci používání manžel zjistil že dveře netěsní jak by měly a v zimě by kvůli tomu táhlo a tak jsme dveře reklamovaly u firmy co nám je vyrobila a namontovala. Ve středu k nám KONEČNĚ dorazil technik který zjistil že chyba není na dveřích ale na rámu který je prohnutý no atak se bude muset celý vybourat! A celou práci znovu předělat. Jsem nasr... úplně neskutečně když si představím ten bordel, navíc teď když začala topná sezóna tak budu doma s dcerou a kojencem mrznout kvůli jejich špatné práci. Když pominu že reklamace se táhne už skoro půl roku, proježděných a protelefonaovaných peněz kvůli neustálým urgencím je fůra krká mě to že po původní montáži dveří od nich jsme si zaplatily zedníka i materiál na začištění okolo dveří což se znova bude muset udělat a já to platit znova prostě nechci!

Holky co všechno bych mohla od nich požadovat - je to velká bohatá firma (žádný pidiživnostníček) takže je to nezruinuje. Aby bylo jasno nechci na tom zbohatnout to ne, ale štve mě to že kvůli jejich leplovství budu mít doma bordel a zimu o účtech za naftu a telefon ani nemluvím. Když neustále nereagovaly na reklamaci chtěla jsem odstoupit od smlouvy jenže bez vchodových dveří se člověk jaksi neobejde....

Mám nárok na to aby po nové montáži vše uvedly do původního stavu na své náklady? Myslím začistit, vymalovat okolo dveří popř. uklidit? Normálně bych to nepožadovala kdyby se ta reklamace netáhla takto dlouho bez výsledku.

Co byste uplatnil vy? Na co mám nárok?

Dík za odpovědi
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Reklamované dveře - na co máme nárok? kreditka 15.10.2011 11:28
*Re: Na co máme nárok - reklamované dve... margotka78 alias shit-roller 15.10.2011 11:40
**Re: Na co máme nárok - reklamované d... kreditka 15.10.2011 11:58
*Re: Na co máme nárok - reklamované dve... Eileenn 15.10.2011 20:0
**Re: Na co máme nárok - reklamované d... kreditka 15.10.2011 20:11
***Re: Na co máme nárok - reklamované... Eileenn 15.10.2011 20:49
****Re: Na co máme nárok - reklamova... kreditka 16.10.2011 10:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.