| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Péče o zuby

9.10.2011 22:33:01 kambala pláááckááá

Bělení zubů vs vysušená zubní sklovina

Ahoj, vím, že je tu taky pár magorů na čištění zubů, tak hodím dotaz.

Byla jsem před týdnem na zubní hygieně a paní hygienistka říkala, že mám trochu "vysušenou sklovinu", abych víc používala ten fluoridový nesmyvatelný gel od Elmexu. Používala jsem 1x týdně bělící zubní pastu od Swissdentu, takže prý to je hodně a mám používat jednou týdně.

Ale! Jsem se zapomněla zeptat: koupila jsem si domácí bělící 30 denní program od Swissdentu http://www.zdravionline.cz/p/Swissdent-Crystal-Coating-30x1-5-ml a nevím, jestli mi to tu sklovinu ještě víc nevysuší? Resp. mám používat ten fluoridový gel častěji než jednou týdně?

Díky~x~

A když už jsem v těch dotazech: používám pořád Meridol proti krvácení dásní, neměla bych používat teda ještě nějakou jinou pastu, aby se mi mineralizovala sklovina? Máte tip?
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Bělení zubů vs vysušená zubní sklovina kambala pláááckááá 9.10.2011 22:33
*Re: Bělení zubů vs. vysušená zubní skl... Inka 9.10.2011 22:35
*Re: Bělení zubů vs. vysušená zubní skl... magrata1 9.10.2011 22:50
*Re: Bělení zubů vs. vysušená zubní skl... Apple + 2 9.10.2011 23:1
**Re: Bělení zubů vs. vysušená zubní s... kambala pláááckááá 9.10.2011 23:24
*Re: Bělení zubů vs. vysušená zubní skl... Dalalmánek 10.10.2011 9:2
*Re: Bělení zubů vs. vysušená zubní skl... Xantipa. 10.10.2011 10:23

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.