| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

7.9.2011 8:38:32 malvínka

Špatný spánek po odstranění nosní mandle

Ahoj, ráda bych se zeptala na radu či zda má někdo podobnou zkušenost a hlavně jestli se problém nějak vyřešil. Malému je 3 a půl a už od malička měl problémy se spánkem. Už jako 6ti týdení miminko nemohl dýchat pořádně nosem v leže a kroutil hlavičkou a plakal. Tenkrát to prý byla nezralá nosní sliznice. Narodil se v zimě, až do léta hoto trápilo a pak na pár měsíců klid. To celé se opakovalo každým rokem, přes léto fajn, zima horší. Doktor orl to připisoval nosní mandli a protože býval minulou zimu extrémně nemocný, objednali jsme se na odstranění nosní mandle. Kupodivu koncem července zase začal špatně spát i když bylo teplo a tak jsem si říkala, jaké štěstí že už jsme objednaní na 16. srpna,pak bude malý konečně klidně spát. Jenže synovi se spí hůř a hůř, celou noc se otáčí, prakticky v každé poloze vydrží jen chvíli a pak zase lapá po dechu a pořádně se nevyspí. Je unavený, chodí jako mátoha a je nevrlý. Dnes jsem ho musela donést do školky, nebyl schopný jít. Jo a nechrápe, jen těžce oddechuje nosem a pak najednou přestane dýchat a to ho vzbudí. Pusou dýchat nechce. Byli jsme na kontrole na orl, ale doktor říkal, že tam z jeho hlediska už opravdu není žádný problém, krční mandlička je maličká, takže prý máme hledat dál co by to mohlo být. Ještě nám dal Amawys spray kdyby to bylo alergického původu, tak do 14 dní bude zlepšení. To zatím není, bere to tak 5 dní. K tomu ještě Aerius kapky.
Celkem už nevím co si počnout, co zkusit, jsem oba nevyspalí, já jsem absolutně bez nálady a vyčerpaná. Totéž malý.
Máte radu? Jít k homeopatovi, zkusit jiného orl doktora, koupit čističku vzduchu, znovu zajít na alergologii, fakt už si nevím rady.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Špatný spánek po odstranění nosní mandle malvínka 7.9.2011 8:38
*Re: Špatný spánek po odstranění nosní ... Evka13 7.9.2011 8:52
**Re: Špatný spánek po odstranění nosn... malvínka 7.9.2011 8:57
***Re: Špatný spánek po odstranění no... Evka13 7.9.2011 9:1
****Re: Špatný spánek po odstranění ... malvínka 7.9.2011 9:5
*****Re: Špatný spánek po odstraněn... Evka13 7.9.2011 9:7
******Re: Špatný spánek po odstran... malvínka 7.9.2011 9:16
*Re: Špatný spánek po odstranění nosní ... Alternativní kvočna 7.9.2011 9:38
**Re: Špatný spánek po odstranění nosn... Monika Bočková, Andrejka 3 roky 11.2.2013 13:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.