| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Cukrovka - diabetes

19.8.2010 23:15:50 Janoow

Re: chodí na rodinu rodiče, kterří mají doma 2 a více dětí diabetiků?

Děkuji za info.

Syn už si měří glykemie v pohodě sám zhruba půl roku, takže to by mělo být v pohodě. Inzulín mu budu chodit před obědem píchat sama. Na to ještě nemá v ruce jistotu.... ALe stejně bude chodit po obědě domů, tak to bude pro nás stejná situace jako ve školce, kdy jsem jej docházela každý den změřit , píchnout, počkala až se nají a šli jsme domů. Až poslední půl rok ve školce spal i po obědě, ale to jsem tam stejně docházela mu píchnout inzulín.....

Naštěstí na sobě blížící se hypo pozná a bude mít možnost se měřit i během vyučování, to mám již předběžně domluvené....
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Chodí na Rodinu rodiče, kteří mají doma ... Janoow 19.8.2010 19:2
*Re: chodí na rodinu rodiče, kterří maj... Janoow 19.8.2010 19:4
**Re: chodí na rodinu rodiče, kterří m... Ikula 19.8.2010 22:46
***Re: chodí na rodinu rodiče, kterří... Janoow 19.8.2010 23:15
****Re: chodí na rodinu rodiče, kter... Adina,kluk 08 20.8.2010 6:10
*****Re: chodí na rodinu rodiče, kt... Ssilvie, Kubík, Domi a Maty 21.8.2010 18:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.