| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nosní mandle

2.5.2010 21:16:52 Hanule + 2

Nosní mandle a afekt. záchvaty

Ráda bych znala zda máte některá zkušenosti i žádám o radu- holka, 18m má v podstatě od narození rýmu, jen s malými přestávkami, v 9m zvětšené nosní mandle ale bylo mi doporučeno netrhat že je malá. Asi rok se potýkáme s hnisavým výtokem z očí, často kapeme atb. Průplach kanálků byl, vše v pořádku. Na očním mi sdělili že to je všechno propojeno s rýmou. Teď asi dva měsíce má holka problémy při vztekání že se nemůže nadechnout. Neuroložka mi doporučila opět zkontrolovat nosní mandle a vytrhnout je, že to je nejpravděpodobnější příčina všeho- i těch záchvatů.Faktem je, že holka nedýchá spíše "chroptí" a to tak že má otevřenou pusu a jazyk venku jakoby se jí tam nevešel, a při spaní tak chroptí a vynechává jí dýchání.
Nebýt těch záchvatů, pátrám ještě i jinde ohledně té rýmy a výtoku z očí, ale takhle pokud mi sdělí na orl, že je mandle zvětšená ....Co si o tom prosim myslite ?, nebo mate někdo zkušenosti ? zjara zjištujeme, že holka je ještě k tomu alergická na pamelišky. Sotva se ji dotkne, otečou ji ruce a naskáče kopřivka. Díky všem
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Nosní mandle a afekt. záchvaty Hanule + 2 2.5.2010 21:16
*Re: Nosní mandle a afekt. záchvaty ivaxx 2.5.2010 21:37
*Re: Nosní mandle a afekt. záchvaty myšulka 2.5.2010 21:39
**Re: Nosní mandle a afekt. záchvaty  3.5.2010 0:10
*Re: Nosní mandle a afekt. záchvaty NIKITA+2KLUCI+HOLKA 3.5.2010 7:15
*Re: Nosní mandle a afekt. záchvaty rotrecka 3.5.2010 8:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.