| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 21679  [Dalších 21639 >>]
ditka, agata 3/06 a tomáš 7/08 34337

re

31.8.2006 22:00:39
Lenuli, Agata o kacce vi uz tak mesic a jen sundam plinu, uz se ujistuje, ze tam porad je :-). a nejlepsi je to, kdyz je pokadena...
Leňuli 33023

Re: Re: re

31.8.2006 21:39:48

tak jsem sama doma s Marťínkem , to je KLID !!! Tak pohodovej večer jsem už dlouho neměla :-) .
Marťas dnes dostal záchvat smíchu , ani nevím , co mu tak strašně moc přišlo k smíchu , ale řechtal se dobrých 5 minut , mužná , že byl rád , že má všechny hračky pro sebe a ségra mu je natajňačku neodnáší a neschovává do pokojíčku :-)

A máme novinku :
chlapeček si objevil šulínka :-)
Holky , ale ten ho těma rukama mastí ! :-))))
Jakmile je bez plíny , tak okamžitě našmátrá pytlíka a "jede" :-)

Jaký byl srazík, kolik se vás sešlo ?

Já teď kokala na ČT1 na Podfukáře , docela fajn , líbilo se mi to , už se těším na Zoufalé manželky , tam třeba najdu i nějakou inspiraci :-)))
Káča * Mája 28.3. 41618

Re: Re: Re: re

31.8.2006 21:38:24
Lily jo, jo srazíky jsou prima. Semeleme pátý přes devátý, porovnáme, poradíme. Ale i tady je to pro tebe fajn, když jsi tak daleko od domova. Já tě obdivuju, já bych tak daleko žít nemohla. Hodně jsem o tom uvažovala, co bych dělala, kdyby mi manža řekl, že se odstěhujeme byť jen z Prahy. Natožpak do ciziny. Asi bych měla obrovský dilema. A co ty, vy tam budete napořád, nebo se někdy vrátíš zpátky ?
Lily+Eliska06,Adelka09 44853

Re: Re: re

31.8.2006 21:31:47
Brunko, s tim MM me to nenapadlo,ale mam pocit, ze toho asi uz moc nevyzdimu...Sice byly doby,kdy byl nadbytek,ale ted mam pocit,ze mam prsa zpulky prazdny,a takovy divne mekky,to na zacatku nebylo.Az mam strach,ze mi po skonceni kojeni bydou viset az na bricho jak u nejakych domorodkyn:).
Zatim ty kasi uz par dni odolavame,ale nevim, jak dlouho to jeste vydrzime,ptze se mi zda,ze ma vecer malo a ze by si jeste neco pred spanim dala.Tak uvidime...To HA uz asi fakt nema smysl resit:).Me mamka krmila od 2.mesice bananem rozmackanym v kravskym mlice a ziju:).A alergie se mi projevila az nebo uz ve 20.Mozna to clovek ani neovlivni?myslim,ze to ani neni uplne dokazany...
Hm..ja se taky na zadnej srazik nedostanu:(.Mam to moc daleko z Lince...Ale bohuzel i z CB:(.Tak vam ty vase sraziky docela zavidim...
Káča * Mája 28.3. 41618

Re: Re: re

31.8.2006 21:30:45
Brunko, další jméno má většinou po tom, kdo jim jde za kmotra, ale taky nemusí. Lindě šla za kmotru moje sestřenka, jenže se jmenovala Martina a to se tomu knězi nelíbilo, jako že to jméno není po žádné svaté. Tak jsme jí dali druhé jméno Ludmila po mojí babičce a navíc byla křtěná v kostele sv. Ludmily. Jinak do rodného listu se to nepíše, dostaneš Křestní list, ale ten je spíš tak jako na památku.

Ditko neboj určitě bude chtít prso pořád. A nemá cenu jí trápit z jedničky, aby pak neměla hlad. Řekla bych, že i z tý dvojky ještě pořád musí tahat víc, než když cucá prso :o))
ditka, agata 3/06 a tomáš 7/08 34337

re

31.8.2006 21:29:25
srazik byl fajn, jenom je to hrozne drahy - krome kafe hracky a malem obleceni... asi se budeme muset schazet naopustenym ostrove :-)
Brunka 40983

Re: re

31.8.2006 21:16:16
Ahoj devcatka... koukam, ze jste se daly do krteni? Nasi verici nejsou.. Ale bylo by to pekne, kdyby se mi za Betulku nekdo verici pomodlil.. Mam trochu hokej.. davali jste jeste jiny jmena nez uz holcicky maji (Melanka, Marenka..) a davate je dopsat do rodnych listu??? Omlouvam se za nechutne naivni dotazy, ale nic o tom nevim.
Byly jste na srazu? Jake to bylo? Nam nikdy nic nevyjde.. akorat ten uplne prvni.

Ditko, ja jsem vcera musela dat 40ml mrazeneho micka ze zasoby, pak vypila obe prsa a to pred tim prosim mela mrkvicku.. pak si teda poradne rihla a pak uz jen spala :o)Vazne nevim, kam to ty miminka nekdy davaji :o)

Lili, netrap se. Delej jak myslis Ty. Moje maminka mi taky rikala, ze ony cajickovaly a davaly ovocne stavy uz od ukonceneho 3. mesice. Na rady doktorky, ale nase maminky nemely moznost jen tak zustat s ditetem doma tri roky.. holt to mely vsechno driv a rychleji. Ja kdybych musela prikrmovat kasickou, zkusila bych to z odstrikaneho MM, ale to je jen muj teor. nazor. Mozna to nejde, ja nevim. HA bych nedavala, pokud by mi ho Betka nechtela.
ditka, agata 3/06 a tomáš 7/08 34337

re

31.8.2006 21:15:19
lily, taky zacinam mit pocit, ze budu kojit tak do jejich 10ti let, aby nikam nemohla :-)))
ditka, agata 3/06 a tomáš 7/08 34337

re

31.8.2006 21:14:19
toho se prave bojim, ze ji to potece snadno a nebude chtit prso - no uvidime, kdyztak ji zase zacnu trapit :-)
Lily+Eliska06,Adelka09 44853

Re: re

31.8.2006 21:14:02
Ditko,ano, dokonce TY dotycne ziji!!!A dohromady jsou 3!!!Tak jsem se uklidnila,ze nejsem sama, komu to totalne zrychluje tep:).Proste me to strasne sssssssssss.....kdyz tohle nekdo provede...a pak se mi pomalu jeste smeje do oci,jak ji to prece chutnalo...a s vyrazem,ze objevil Ameriku...Hruuuuuzaaa..Asi uz ji nespustim z oci a nikomu ji nepujcim a budu ji porad mit u sebe...
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 21679  [Dalších 21639 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.