| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 21679  [Dalších 21669 >>]
Káča * Mája 28.3. 41618

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 23:32:49
Jo Jíťo já jsem na tom podobně, buď ráda, že jsi tam byla o týden dřív. Když nic jinýho, tak ses aspoň prošla, no :o)) Já chodím do poradny vždycky ve čtvrtek, ale teď když nás dr. objednala, tak jsem jí řekla, že jsme na dovče, tak nás přeobjednala na další týden. Bohužel na úterý. Sice jsem si to zapsala do kalendáře, ale zapoměla na to. No a to správný úterý mi manžel říká, proč se jako neoblíkám k tý dr. a já něj čučela jak puk, proč se mám oblíkat, když tam jdu až ve čtvrtek. No nakonec jsme to stihly, ale doma jsem byla za debila, takže tak :o))
Káča * Mája 28.3. 41618

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 23:26:25
Tak jsem si odskočila nakojit. Mařenka snad ví, že jsme tu samy, tak se rozhodla, že mi bude dělat společnost:o))
Leňuli dík, přelétla jsem rychle pár příspěvků a dost se u toho bavím. Doufám, že mi ten odkaz půjde zkopírovat. Abych si mohla číst až mi bude smutno.

Jo a taky vítám novou maminku, akorát si nepamatuju to jméno, tak se omlouvám :o))
Jana, 32271

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 23:22:49
Jitko nic si z toho nedelej, me se povedlo uz dvakrat!!! si vzpomenout na kycle vzdy den po terminu vysetreni. Velmi bych si prala aby se mi mozek dostal do puvodniho stavu. Jenom nevim jestli je to realny prani ;-))))

Lenuli parada jdu se do toho ponorit :-))
Lily+Eliska06,Adelka09 44853

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 23:22:29
No prosim:).Tak s tou cokoladou a slehackou jsou moje pocity naprosto normalni!Ja to vedela,ze me v tom nenechate!:)Priste asi fakt dojde na par facek...Neudrzim se...
Jinak ja tuhle disluzi objevila asi az v 7.mesici, pri nude tady a brouzdani po internetu...Procitala jsem vzdycky prispevky a tesilo me,ze je na tom nekdo podobne:).Az pak po porodu jsem se pripojila k prispevkovani a chodim k vam pro rady,ptze tady mi nikdo jinej poradit nemuze:).
Tak ditko mi spi uz 3hodky vkuse...Zazrak...Cekam,kdy se probudi a ono nic...Tak asi jdu spat...Vsem preju dobrou noc
Leňuli 33023

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 23:10:51
Zendysko ,

tak si můžeš pročítat , tuším, že je to 18.3 .

narození , rodící a těhu březňáčci
Jitka & Ondrášek 47486

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 23:10:34
Ahoj noční kočky,
zabrousila jsem na diskuzi a takový nával příspěvků jsem teda nečekala. My pořád doděláváme ten byt, tak jsem se přišla odreagovat a strašně jsem se nasmála.
Zendýsko, přidávám se ke gratulacím Lindě. Úplně ji slyším, jako by mluvil můj starší syn. Tak jen ve skrytu duše doufám, že hůř už nemůže být.
Teda s tím pindíkem, to je taky super, to my ještě nevíme, že ho máme. Tak jsem zvědavá jak to zjištění bude u nás probíhat.
Holky, co nežijete v Čechách, moc vám to nezávidím. Asi jsem stará škola, ale nechtěla bych do zahryničí. Na druhou stranu vaše dětičky budou znát cizí jazyk, ani o tom nebudou vědět. Což je super.
Jo a taky vítám novou maminku TINIGRIFI do klubu.
Jen tak mimochodem, jak jsme šli včera na tu KO, tak ji máme až za týden. Jsem postižená mateřskou demencí, a Dr. byla na dovolené, pěkně jsme zmokli :-(((
Jo a kdyby dal někdo malému čokoládu nebo šlehačku, tak snad budu vraždit, a to nepřeháním, na to jsem alergická.
Káča * Mája 28.3. 41618

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 23:03:48
Jo Padme, já vím, že jsi měla termín přesně po mě a spoléhala jsem na tebe, že mě v tom nenecháš. Tak jsi nezklamala. A aspoň si měla vyšší porodný. Já jsem se k vám připojila asi až v 7. měsíci, dřív jsem na tuhle diskuzi nenatrefila a dost mi to mrzelo. Asi bych si ušetřila spoustu nervů, kdybych věděla, že je na tom někdo podobně. Já byla v 5.M na plodovce a pak už jsem zůstala na rizikovce, páč mi tvrdlo bříško a přeci jen už jsem nebyla nejmladší, že. A dost jsem se doma nudila, tak jsem furt brouzdala na netu až jsem kápla na Vás. Od tý doby je ze mě závislák :o))
Jana, 32271

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 22:56:27
Zendysko treba by to slo. Lenuli onehda vydolovala zacatek didkuse, tak jsem se taky docela pobavila nad tim jak nam bylo spatne resily jsme vitaminy.To me mrzi, ze jsem tady na tu "porodni dobu" nebyla. Jsme se zrovna prestehovali do Cra nebyl net :-((
PADME a AMÁLKA 31078

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 22:53:46
Ahojte,
Zendysko, taky gratuluji :o)
No myslím, že skoro poslední jsem byla já :o)))měla jsem TP 30.3. a malá se narodila 3. dubna, no uteklo to jako voda :o))))
Nějak nestíhám číst nazpět. Jen jsem to prolítla a zjistila, že probíráte křtiny, jí jsem také křtěná HANA MARIE.
MacinaV 32133

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re

31.8.2006 22:52:39
Zendysko,

Kamil je na 4 měsíce služebně ve Švédsku. školí se tam na ty slavné gripeny. tak po tu dobu jsem u rodičů. je to docela náročný. asi tam za ním pojedeme někdy v listopadu. už teĎ bych tam s malým mohla být, ale asi by to stálo moc peněz a ty my teď potřebujeme. asi budeme stavět, tak se hodí každá kačka.
 Názory 110 z 21679  [Dalších 21669 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.