| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Výměna manželek

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5818  [Dalších 5788 >>]
Košík_růží 130439
19.8.2021 11:17:54
Já ho nechválila. Jo, makal a asi byl víc v práci než doma, doma pak řval, když nebylo hotovo, ale ta jeho manželka byla fakt nemehlo. Jo, vyrostla v DD, ale zase jí nebylo 20, ale už 30 a už měla 7-letého syna, za tu dobu se snad mohla něco naučit. Mohla jí přece pomoci i tchyně, nebyla na to sama. Ta její laxnost byla ale hrozná. Podle mě jí peníze ani dávat nemohl, ona absolutně neuměla hospodařit.
Kaipa 98564
19.8.2021 10:27:12
košíku, reagovala jsem na tvoji chválu jejího partnera. Že makal, aby zajistil rodinu. Možná makal, ale peníze rodině nedával.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
19.8.2021 10:17:04
jo, viděla jsem na půl oka... děs běs, ale nejvíc mě vytáčela ta druhá nána - veronika... ví kulový, ale chytrá až někam...
té moniky mi bylo líto, neměla kde pochytit základy hospodaření, dd vás na život prostě nepřipraví a když se to pak zkombinuje se špatným chlapem, je to v hajzlu... první chlap byl asi pořádný psychopat, ten současný taky - tyhle typy snadno poznají kořist v podobě slabé ženské...
a vlastně bych řekla, že i ten starší syn byl pěkné kvítko, určitě to nemá lehké, ale taky je to asi pěkný manipulant a veronika byla dobrá oběť ve své omezenosti...
Košík_růží 130439
19.8.2021 10:15:06
Ona tam několikrát říkala, že vyrostla v dětském domově. To by ji možná omlouvalo, ale ona byla prostě absolutně vymatlaná, fakt totální bezmozek. Ekzém je podle ní neléčitelný, tak měla dítě celé rudé, drbalo se chudák po celém těle do krve, s ním snad ani nechodila k doktorovi. No, a starší dítě prakticky bez hraček. Hele, já chápu, že bez peněz je to blbý, ale neříkej mi, že by třeba hračky pro dítě nedokázala sehnat, vždyť nemusejí být nové, hodně lidí se hraček zbavuje, když děti odrostou. Když už teda říkala, že ráda vaří, tak nemusí kupovat hotové noky za 33,- Kč, které navíc pro všechny nestačí, může je udělat sama, a ještě ušetří. Mně to její hospodaření stačilo, protočila jsem panenky, když jsem to viděla.
Kaipa 98564
19.8.2021 10:02:35
košíku, já jsem viděla jen to, jak se hádali u společného stolu, a tam zaznělo, že jí nedává žádné peníze.
Karkulína 99978
19.8.2021 9:57:56
Viděla jsem jenom kousek a je mi z toho úzko ještě ted. V jakém prostředí některé děti vyrůstají...
Košík_růží 130439
19.8.2021 9:20:17
Mám dojem, že to byl už recyklovaný pořad. Toho klučíka mi bylo líto, jeho bráchy taky, takhle nechat dítě trápit exémem je snad na hranici týrání dítěte. Jenže jejich máma je bohužel totální bezmozek, vzděláním absolutně nepolíbená. Vařit moc neumí, na to teda ani nepotřebuje nějaké zvláštní vzdělání, na netu je receptů i postupů spousta. Hospodařit neumí vůbec. Kdyby nekupovala polotovary, mohla by i ušetřit. Upomínky háže do koše, prý co by mi mohli vzít, když nic nemám. Chování toho chlapa nic moc, ale snaží se aspoň živit rodinu. Maká v několika pracích a doma má totální nemehlo, které potřebuje dohled. Blbá kombinace.
Dari79 114243
18.8.2021 22:04:50
Myšleno asi nejvíc těžko z představy, že bych byla na tom místě (já bych teda nebyla, samozřejmě, to je holt jiná konstelace a jinej svět), ale ta tíže na mě doléhá strašně...

Brečela bych nad těma dětma a nad všema dětma, který vyrůstají jinak, než v klidném a šťastném prostředí. Však může být chudé, to holt se stává, ale přece nemusí být ještě i tak ?tíživé? nebo bezvýchodné...
Dari79 114243
18.8.2021 21:40:33
Normálně na to nekoukám, ale dneska něco dělám, tak to mám puštěné jako kulisu...

Tý jo, fakt je mi z toho nedobře...

Pozice tý holky s 50ti letým chlapem, kdy on se "stará" o rodinu, nechceš - vezmi si toho (svýho - staršího) xxx a táhni, já si nechám toho (mýho) malýho...

Nejhorší je, že to těm lidem asi fakt připadá i normální. A to nepochybuju, že před kamerou se obecně budou lidi dělat spíš lepší,než v reálu jsou...

Jako, já samozřejmě pracuju s lidma, takže už jsem viděla leccos a rozhodně toto není to nejhorší, ale fakt je mi z tohoto příběhu těžko.
Lexi. 141305
24.3.2021 18:35:43
Tak účelem jazyka je domluvit se s lidmi kolem sebe. A jazyk prodělává vývoj v čase, to je normální.
Když půjde celý národ skočit z mostu, bude něco natolik špatně, že dost možná skočíme taky
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5818  [Dalších 5788 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.