| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Výměna manželek

  (?)
 Názory 110 z 5733  [Dalších 5723 >>]
Analfabeta 141613
17.10.2019 13:28:29
Přitom bylo vidět, že ty mladší holčiny jsou VDĚČNÝ za to, že s nimi někdo napíše úkoly a že se jim věnuje! Ta děcka si totiž bezvýchodnost své situace uvědomovala a chtěla by ji změnit, akorát že to neumí, jsou to ještě děcka. A když si uvědomím, že my jsme ve škole s podobnými děcky NESMĚLI psát ani ty pitomý domácí úkoly, protože za to přece zodpovídá rodina, tak se mi chce vraždit. My měli v ruce všechny možný páky, jak tuhle situaci zvrátit, ale my je hodili do kanálu! Nu což, stát toto podporuje, celý roky do toho rve prachy, tak čemu se divit. když to tak chce mít... Ovšem budoucnost celýho národa si teda aspoň já představuju jinak. Akorát já si někdy připadám jak exot, to je prostě boj s větrnejma mlejnama. Řečeno s klasikem (z Jáchyme, hoď ho do stroje): "Kolikrát jsem jim to tady na tý točně říkal? Ale je to marný, je to marný, je to marný..."
hodne deti 158155
17.10.2019 11:37:04
Pokud rodina má jediný příjem 20 000,- (což tatínek uváděl) a z toho platí nájem v 3+1, tak jim asi na normální život nemůžou myslet už ze základu.
S 20 k se nedá vyjít ani náhodou. (Navíc zřejmě nemají možnost ničeho vlastního - zelenina, maso).
Jen mě pobavilo, že nemají odpadkový koš, kartáček na zuby, ale mají velikou TV.~d~
Tekoucí pračku bych považovala za života nebezpečnou.

Patrika mě bylo líto. Klučina v pubertě, který si své základní potřeby řeší po svém (samozřejmě špatně). Jediným výsledkem je, že ho doma za to zmlátí.

Blbý je, že si myslím, že VM je nespasí. Nedala nic jim krom 100k, které pro rodinu o 5 lidech bez potřebného příjmu jsou peníze na pár měsíců.
Nedokážu posoudit, jaký dopad vysílání bude mít na ty děti, ale na rodiče asi žádný. Ty tam inteligencí nikam moc nedosáhnou.
erika,2 děti 94827
17.10.2019 10:42:16
No, včera to byla síla...Synek se díval se mnou (13 let) a jen valil oči....Myslím, že to pro něj bylo dost poučný...Tady opravdu to byl případ pro sociálku.
Fern 155759
17.10.2019 8:46:52
Presne z toho duvodu to prestalo zajimat i me- kdyz tam byla zupma obcas,proc nenakouknout do jineho sveta;ale pak dle ukazek a netu tam byly ty hruzne poloopice uz v kazdem dilu a to uz prestalo byt zajimavy a zacalo to byt nechutny.
Analfabeta 141613
17.10.2019 8:26:01
Sestříhané možná, ale toto hrané určitě nebylo. Tolik inteligence zas ti aktéři neměli ~:-D~:-D~:-D

Četla jsem kdysi rozhovor s režisérkou tohoto pořadu. Říkala, že se snaží o maximální kontrast, aby vynikly rozdíly mezi oběma domácnostmi. A že se taky snaží o maximální ohleduplnost vůči dětem. Kolikrát se prý pak ve střižně dohadují, zda pustit to či ono, aby to těm dětem neublížilo třeba ve škole nebo mezi sousedy. Ale někdy se to prý prostě nedá. Tady si myslím, že to muselo šokovat i štáb, proto tam pustil i dost kontroverzní věci.

A dokonce si myslím, že ani Patrik nemusí být špatný kluk. Jen roste bez výchovy a bez usměrňování a doslova "roste pro kriminál". Toho mi tam bylo líto nejvíc. Těch holek teda taky, budou absolutně bez vzdělání (ono to bylo vidět i na manuálu, co vyrobila matka, že vzdělání je to poslední, čím se tam zabývají) a díky tomu bez šance na lepší život.
neznámá 91073
17.10.2019 7:33:44
Setříhané určitě, nahrané asi ano, ale pochybuji, že by si někdo kvuli honoráři nechal vymlátit zuby, zničit domov, nasadit filcky, blechy a jiné věci.
Já se včera bavila.~t~
Lada2 130679
17.10.2019 7:29:17
To se sice sestriha,ale v poslední sérii sám štáb po natáčení volal sociálku. ~o~
Manka+Cipísek 100730
17.10.2019 7:18:29
Že se to sestříhá tak, aby to nějak působilo, abychom měli kladného "hrdinu" i záporáka, to mě nepřekvapuje.
Ale poslední díly posledních řad jsou (alespoň dle upoutávek) takové dno, že se mi nechce věřit tomu, že takový "materiál" skutečně existuje. A pokud existuje, pochybuju, že má mozkovou kapacitu na to, přihlásit se do výměny.

Už si prostě říkám, že to musí být hrané, to není možné...
Valkýra 10956
17.10.2019 7:11:30
Manko,
jedna účastnice první řady Výměny sem kdysi chodila často na krkavčí matky. A další se tu jednou objevila v nějaké diskusi ke konkrétnímu dílu. A obě potvrzovaly, že je natočená spousta materiálu a sestříhá se to, jak se pak hodí a jak to má působit.
Manka+Cipísek 100730
17.10.2019 6:57:11
Výměnu už dávno nesleduju, takže ani včerejší díl jsem neviděla. Ze začátku se mi líbilo vidět jak to chodí v jiných rodinách, to byly ty první díly, jenže potom se tam čím dál víc hlásily spíš "sociální" případy, co nemají v podstatě žádné zájmy, aktivity a celý jejich rozhled začíná a končí u sporáku a koštěte. Viděla jsem i nějaké díly s homosexuálními partnery či romskými rodinami a velmi se mi nelíbila ta manipulace, kdy se dialogy sestříhaly tak, aby tyto menšinové rodiny vypadaly naprosto bezchybně "problémy" se zamlčovaly.

A protože se výměna vysílá už řadu let, tak aby se udržela sledovanost, tak je potřeba čas od času diváka pořádně šokovat.

Nechce se mi věřit tomu, že ty lidi jsou tak moc pitomí, s prominutím, že by nevěděli o svých problémech a byly ochotní se takhle ukázat v televizi.

Skoro jsem přesvědčená o tom, že je dopředu domluveno, kdo jakou bude hrát roli (správná matka x špindíra). Lidi sice nejsou herci, ale scénář je předem domluven.
Škoda, že nikoho kdo se kdy zůčastnil výměny neznám, moc by mě to zajímalo.
 Názory 110 z 5733  [Dalších 5723 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.