| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 34978  [Dalších 34938 >>]
Molly. 74807
30.9.2016 15:38:10
Tak jak po prvním měsíci? Koho přešlo nadšení dřív, vás nebo děti?
Stella už chodí do školy i ze školy sama, občas i přijde domů včas.

Už jenom devět měsíců a máme prázdniny!!!
blizka 104177
9.9.2016 11:08:14
U nás vcelku dobré,máme první 1 v žákovské..včera došel domů v bačkorách:) a dnes šla celá škola/těch 31 dětí:)/ na výšlap někam a na brambory..táhli si kyblíky
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
5.9.2016 22:06:29
Ahojky, tak Lucka ve škole zatím dobrý, ale nechci to zakřiknout. Dneska šla ráno před školou na půl hodiny do družiny poprvé, tak ukázka slzičku po mamince. Byla jsem z toho rozhozená ještě do oběda. Nejsem takový tvrďák jak vypadám~a~
Bylo mi ji líto, že má tolik změn, tak najednou. Nesla ještě věci do odpolední družiny a byla z toho zmatená. Družina je do 16.30 a já dělám od 8:00 do 17 hod, tak jsem k vůli tomu změnila pracovní dobu od 7.30 do 16:30.
Mají děti kroužky? Lucka má házenou a dramaťák.
Molly. 74807
2.9.2016 20:09:36
No děvčata, já vím prd o tom, co bylo ve škole. Dcera má svůj vlastní svět a nějaká škola je jí buřt. Na otázky "Tak co, jak bylo ve škole?" odpovídá se znuděným výrazem "Dobře". Když z ní chce někdo vydolovat víc a zeptá se "Máš tam někoho ze školky?" tak se podívá na mě a mlčí. Pak teda obvykle dotyčný zkusí otázku "A vedle koho sedíš, jak se jmenuje?" Na to odpoví, že je to chlapeček, když jsem jí potřetí řekla, že se jmenuje Lukáš, tak si to snad už zapamatuje.
Jinak do té školy šly z její třídy ve školce 4 další děti, všechny jsou v jiných třídách. Takže v tomto směru to rozdělili pěkně na pytel, i když tam ty děcka ze školky vodili na tři takové předškolní přípravy. Ale nadruhou stranu možná dobře, protože tři z těch čtyř jsou pěkní smradi :-)
Aktovku a sešity, co dneska dostala, jsem jí schovala do psacího stolu, vůbec si toho nevšimla. Její největší prioritou je teď být venku s holkama, našla si přes prázdniny kamarádky, věkově 2. - 3. třída a úplně je žere. A ony ji, mám radost, že ji berou i starší. Ale to pyskování, když někam chci odpoledne jít a jí zrovna holky příjdou ven, si klidně může odpustit.
Ve třídě mají 22 dětí, v dalších dvou mají trochu méně. Učitelka je už od pohledu trošičku přísnější, není to vyloženě maminkovský/babičkovský typ, ale aspoň nebudou mít ve třídě bordel a vyrušování. Stella říkala, že jí na ní něco nesedí, ale neví co. Tak jsem se zeptala, jestli to nejsou její zuby? Tak prý jo! ~t~ Ona je totiž hezká, dlouhé vlasy, hezkou postavu má, ale má strašné zuby, bo asi kouří. Tak jsem to rovnou vzala jako výchovnou lekci, podívej jak ti kuřáci dopadnou :-)
Jo a jinak vstávání nesnáším už teď, Zoe je uvřískaná, bo cestou chce trhat kytky, jít na hřiště, nést aktovku, nenést aktovku, nést aktovku, nechce jít rychle, chce běhat, bojí se psa, chce na ruce, nechce na ruce...máme to do školy možná 300 metrů a chodíme to čtvrt hodiny.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
2.9.2016 6:41:28
Ahojky, že jich je ve třídě 28 jsem psala. Lucka ma z těch dětí jednu holčičku ze školky. Jinak nikoho nezná a já též. Nechápu, jak to rozdělovali~a~
Sedí v první lavici, aby se nerozptylovala. Do poslední chvíle seděla sama. Byla nešťastná, ze nevidí někoho známého.
Učitelka fajn. Jmenuje se Hrochová a nálepila na dveře obrázek hrocha, aby děti našli třídu:-)
Míša snad dobrý, asistentka komunikuje, spolupracuje.
blizka 104177
1.9.2016 21:31:20
Ahojte,
tak jak jste to tedy zahájili?..no jo,první den..to se ukáže co nás všechny čeká..až ten příští týden.
My máme ve třídě 18 dětí a v celé škole jich je 31 :)..je to takové domácké prostředí..akorát bude Matěj dojíždět autobusem do vedlejší obce...ale to je kousek,to bude v pohodě.
Tak jak u vás?
Beremi 80377
1.9.2016 3:17:21
Zítra všichni pravou! Ať se dětem ve škole líbí.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
31.8.2016 21:38:11
Ahoj holky, ať se zítra dítkám ve škole líbí~;)
Nečekejte zítra Lucku v šatičkách. Proběhla hystérie a budou kraťasy a triko~n~
Molly. 74807
30.8.2016 14:37:23
Tak 32 dětí je šílený počet teda.
Teď jsem na olympiádě sledovala párkrát ženskou házenou a myslím, že to je sport přesně pro Lucku. Žádný trapný baletíček nebo plážový volejbalíček s vystrčenou prdelí. Tam se ty ženské mlely, strhávaly...prostě mužský sport pro holky :-)

A pochlub se fotkama pokojíčku! Jsi machr :-) Budou tedy obě děti ve svých pokojíčkách i spát?

Do školy se strašně netěším, nemáme ještě asi všchnou koupené, takhle zpaměti mě napadají třeba papuče nebo krabička na svačinu. A celkově se možná začínám strašně bát a netěším se a skončí mi domácí pohodička :-)
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
29.8.2016 22:43:38
Ahojky, pokojíček Lucky je hotový. Míša byl nespokojen, že má Lucka nový pokoj, podlahu a on , že má koberec s medvídky 11 let, tak jsem dělala novou podlahu i Míšovi a vymaloval. Ještě mu nalepim na zeď graffiti tapetu a má hotovo.

Jinak do školy se Lucka těší. Bude chodit do družiny. 2x týdně házenou a 1x týdně dramaťak. Míša se netěší. Ve třídě jich bude 32😕
Zítra mám schůzku s jeho novou asistentkou. No asi me že školy klepne pepka😟
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 34978  [Dalších 34938 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.