| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 34978  [Dalších 34928 >>]
Beremi 80377
29.8.2016 3:54:26
Jak u vás probíhají přípravy na školu?
Beremi 80377
4.8.2016 3:24:53
Čau Evus, ty jsi vážně divoch. Nemáš náhodou na zahradě bazén? Vem lehátko, plavky na sebe a nějaký dobrý koktejl k tomu!
Vážně klobouk dolů. Taky bych potřebovala spoustu věcí předělat, ale sama to nedam. Doufám že to Lucka ocení a bude tam spát.

Máme tu ještě pořád dceru kamarádky z ČR, tak děláme výlety. Ještě týden a kousek a začíná škola. Konečně se bude vše točit kolem Bertika a ne jen Rosi.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
30.7.2016 14:04:36
Ahojky, kde jste kdo? Je tu nějak mrtvo~a~

Začala jsem Lucce předělávat pokojíček. Donutil mě kocour, který se jí vyčůral na koberec. Jelikož si Lucka v pokojíku nehraje, tak jsem to nezjistila hned. No byl v pokoji stále smrad, tak jsem celý pokojík vystěhovala, koberec vyhodila a objednala vinyl, který vytřu a hotovo. Taky jsem vytřídila 80% hraček a věnovala jedné rodině, kde je nemocný tatínek a 3 malé holčičky. Takže přestavba pokojíku bude pro školáka. Chci, aby v něm spala, takže jí tam dáme jednu postel z ložnice, je jedno a půl lůžko. Molly ví~:-D
Taky určitě televizi z ložnice jí tam dám. No a objednala jsem dětskou sestavu. Dětská sestava Tereza 17. Od MT nábytek. Psací stůl, 2x Komoda, šatník skříň, noční stoleček na lampičku~:-D, policová skříň. Vše v zelené oblíbené barvě~y~
Sestava by měla dorazit do 17.8., chci to stihnout do září. Líbily se mi jiné sestavy, ale dodání až v září~7~
Už teď jí na to připravuji, že bude spát v pokojíčku a že když se vzbudí a bude se bát může přijít k nám do ložnice. No nechce. A to chci nechat oboje dveře otevřené. No bude to boj, ale chci změnu, tak uvidíme. Vymaluji pokojík na bílo a bude mít zelené závěsy. Ještě potřebuji nivelačkou dát do roviny podlahu, je tam nerovný beton.
Jsem prostě zjistila, že fakt nedokážu nic nedělat. Bych asi umřela~n~
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
12.7.2016 11:39:07
Skočil mi tam špatný smajlík.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
12.7.2016 11:38:07
Molly, no mě taky překvapil. Jo jo pomlouvala, to se musí~v~

Molly. 74807
11.7.2016 22:07:23
S kytkou mě překvapil. A tys ho tak pomlouvala!
Jak se ale Lucka čertila, když jsem Prcku řekla jí, co? ~t~
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
11.7.2016 20:47:37
Ahoj holky, taky mi je po vás smutno~7~
Lucka mě ve vlaku seznamovala s chlapíkem co měl cca 4 syna. Furt do mě strkala: no tak mu už řekni jak se jmenuješ. Proč mu to nechceš říct? Ty jsi hrozná, tak já mu to řeknu sama. ~o~
Je šílená. Já bych nejraději seděla v zavazadlového prostoru, bez lidí a ona mě ještě seznamuje~o~~o~~o~
Sranda byla, že jsem si myslela, že je to dědeček~t~~t~~t~
Molly, jsem to psala. Manžel na mě čekal u vlaku s kytkou~x~ Musím odjíždět častěji~t~~t~~t~

Blízko, klidně přijeďte. Lucka bude z "prcka" nadšená"~t~
To platí samozřejmě pro všechny~;)
Beremi 80377
11.7.2016 13:47:44
Blízko, mít společně dítě je bezva. Ale. Chce to čas. Aby kluci nebyli bokem. Aby to napřed byla jejich nová rodina a pak do ní přibyl sourozenec. Potřebují teď stabilitu. Mají toho za svůj krátký život za sebou dost. Pokud to půjde, ještě by to chtělo aspoň rok dva počkat. Můj názor. Kolik je ondrovi? Není mladší? Ženská, která už bez problémů děti má může mít dítě klidně v 45.. a ty vypadás fakt dobře.

Beremi 80377
11.7.2016 13:39:11
Nedrbejte plavky! Co nás kamarád odvezl od vlaku tak jsme pořád u nich v bazénu!
Blízko, Ondřej prošel jako prima chlap, tak nic neřeš a užívej! Molly, babičku moc zdravím, je bezva! Jsou ty děti sladke, jak se k sobě všechny hezky chovaly. A my ostatně taky, ne? Bude se mi po vas stýskat.
Molly. 74807
11.7.2016 10:26:42
Na věk kašli, vypadáš dobře a jestli se tak i cítíš, tak to je ještě lepší :-). Za dva tři roky už o dítěti třeba budete moct jenom mluvit.

S plavkama nic, akorát jsem si dočítala tady diskuzi, než holky odjely a psaly si tu, že si berou plavky. Tak jsem si vzpomněla na Evu, jak v sobotu seděla u ohně v mikině a bundě :-)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 34978  [Dalších 34928 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.