| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 34978  [Dalších 34948 >>]
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
23.11.2016 12:04:29
Molly, tak to je Stellinka mooooc šikovná~R^~g~
My se s Luckou musíme denně učit a to hlavně matematiku. Čtení docela dobrý, no psaní je horší. Lucka je strašně ve škole pomalá. Nestíhá dopočítat příklady. Není si jistá výsledkem apod. Včera dostala za 3 z matematiky. Příklad 2+1=0 napsala. Se jí ptám: ty nevíš kolik je 2+1??? A ona: to mi poradil Jíra(Jirka, který sedí s ní v lavici). Tak jí říkám, proč proboha posloucháš Jirku, který je tupý jako ty na matiku!!! No děsný, no a další příklady nestihla spočítat~7~ Prostě si není jistá, kouká prý kolem, že to ostatní děti mají hotové, tak z panikaří a píše nesmysly, aby to stihla~7~
Jinak ráno stále musí do družiny s maminkou. Sama ani ránu. Je taková ve škole jiná, taková uťápnutá. No uvidíme.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
23.11.2016 12:04:28
Molly, tak to je Stellinka mooooc šikovná~R^~g~
My se s Luckou musíme denně učit a to hlavně matematiku. Čtení docela dobrý, no psaní je horší. Lucka je strašně ve škole pomalá. Nestíhá dopočítat příklady. Není si jistá výsledkem apod. Včera dostala za 3 z matematiky. Příklad 2+1=0 napsala. Se jí ptám: ty nevíš kolik je 2+1??? A ona: to mi poradil Jíra(Jirka, který sedí s ní v lavici). Tak jí říkám, proč proboha posloucháš Jirku, který je tupý jako ty na matiku!!! No děsný, no a další příklady nestihla spočítat~7~ Prostě si není jistá, kouká prý kolem, že to ostatní děti mají hotové, tak z panikaří a píše nesmysly, aby to stihla~7~
Jinak ráno stále musí do družiny s maminkou. Sama ani ránu. Je taková ve škole jiná, taková uťápnutá. No uvidíme.
Molly. 74807
21.11.2016 17:10:08
Ahoj holky!
Krásně se nám vyčasilo, co, Už to vypadalo, že bude mrznout nebo pršet až do jara :-)

Evi, učitelka je pěkně drsná teda! Naše oznámila, že začne od listopadu dávat i dvojky. Tak Stella hned jednu fásla, spletla si znamínka a všechno sečetla :-)
Jinak ve škole asi dobrý, matika ji baví velmi (násobí už rok, stejným způsobem jako Rosi :-) ), píše asi taky obstojně...na třídních schůzkách jsme u učitelky stály řadu, každá matka se šla zeptat na to svoje kvítko, tak opravdu učitelka ke každému měla něco, načež mi řekla, že ke Stellince nemá absolutně co říct, že je to strašně šikovná holčička. No povyrostla jsem o půl metru, to je jasné ~t~

Ale holky, já se obávám, že se Zoe si ještě užijeme. Od prosince ji vezmou do školky, zatím jenom na zkušenou, které dny budeme chtít. Ona je povahou úplně jiná, než Stella, nenechá si nic líbit, je soutěživá a hlavně hubu nezavře! Já se můžu bavit s kýmkoliv a ona do toho furt mele. Říkala jsem třeba Stelle, jak jsem ji v noci budila na atb a ona do toho hned začala vykecávat, že ona se taky vzbudila a babička ji probudila a s babičkou spala...prostě furt a furt mluví, vždycky zachytí jedno slovo a z toho vytvoří odpověď. Samozřejmě, jsem ráda, že jí jde rozumět a je šikovná, ale ať už si ji užívají ve školce. V ranním kruhu z ní budou mít extra radost.

No a moje škola...to je děs. Nebaví mě to absolutně, učí nás tam kraviny...ale pracovat chci, tak by nebylo špatné ji dokončit...

A co vy, zlatíčka moje?
Beremi 80377
15.11.2016 4:17:12
Co je to za učitelku, že dává prvnakum trojky ?! Zbytečně je stresuje. Chudák lucka. Na školu jsme tu fakt měli štěstí. I ta nová mladá učitelka u Rosi je v pohodě a děti ji berou í naučí. Rosi ted sama od sebe začala násobit. Sama vymyslela, že si 3*4 napíše jako ~x~3+3+3+3 a vyřeší. Ve škole to nedelali...
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
14.11.2016 19:51:23
Beremi, Lucka už je lepší, ale změnila se rapidně školou. Kam dříve jezdil sama bez problémů, tak teď bez maminky ne.
Co se týče školy, tak je to mazec. Má už dvě trojky. Ze psaní a z matematiky. Dvojky nepočítám. Mluvila jsem s učitelkou. Je pedant. Slyšela jsem, že ona chce vždy mít něj třídu~b~ Čteme např: Máma mele maso. V matematice scítáme, odçítáme do osmi. Bere matematiku pana Hejného. Lucka je prý ve psaní a matematice pomalá. Píše šíleně. Takže se učíme s Michalem a i s Luckou. Naštěstí manžel pomáhá a střídáme se mezi dětmi. Zítra mají oba rodicak~8~~8~~7~~8~~8~~8~
Beremi 80377
28.10.2016 23:23:43
Evus, ještě pořád se Lucce stýská?
Holky, slaví se v čr nějaký svátek na podzim? Jako tady třeba halloween či dikuvzdani. Myslím opravdu slaví doma, v rodinach.
Beremi 80377
28.10.2016 23:20:47
Nedávno jsem sem psala a koukám, příspěvek nikde!~o~~o~~o~~o~~o~~o~~o~
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
8.10.2016 22:04:18
Molly, je smutná, že jdu pryč. Ve škole se jí líbí. Je snaživá, úkoly dělá bez remcání. Myslela jsem, že bude laidák, ale není. Ví přesně co má za úkoly, co kde mám podepsat atd. Učitelku má ráda. Ona má teď zvláštní období, že beze mě nemůže být. Např. nepůjde sama k babičce, protože by jí po mě bylo hrozně smutno a že já bych byla chudinka doma sama~a~ Já ji vysvětluji horem dolem a nejde~7~
No každé ráno mi říká, že jí bude ve škole po mě smutno. Přijde ze školy a hlásí mi, že jí po mě bylo smutno.
Mimochodem, obê děti spí od září ve svých pokojích. Oba usínají u televize. Lucka nevydrží celou noc a každý den k ránu přijde do ložnice, což mi už nevadí. Vítězství je, že sama usne v pokojíčku a bez maminky~z~
Molly. 74807
7.10.2016 14:30:41
A fakt je smutná, že jdeš pryč anebo je smutná proto, že musí do školy a ona by radši byla doma?
Jak se jí jinak líbí? Kamarádí se tam v pohodě?

Stella včera byla na dvouhodinovce gymnastiky, dneska má další. Dokonce po včerejším výkonu i pořádně povečeřela a dneska si vyprosila na snídani kaši místo mlíka! Pak už teda skoro nic neposvačila ve škole, ale to jsou malé věci toto :-D

Dneska poprvé nedostala razítko, jenom V. Cvičili biče, jakože do budoucna základ pro písmeno t třeba a nějak jí ujížděl sklon a tak. Musíme na tom zapracovat.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
3.10.2016 12:18:27
Ahoj holky, tak taky hlásím, že mámě úspěšně měsíc za sebou. Nevím jak u vás, ale u nás hrůza s uvolňovacími cviky. No to je čmaropis~a~ Nechápe jak co má psát. Předlohu má před sebou i si ji několikrát obtáhne,ale napsat to vedle předlohy obrovský problém.
Jinak zatím v pohodě.
Molly, Stellinka chodí sama, jo? No to je machr~g~~R^ Já vodím Lucku na 7,30 do družiny a ráno už brečí, že jí bude po mě hrozně mooooooooooooc smutno~7~
Před družinou ji dám pusinku na rozloučenou. Mezi dveřmi ještě dvě pusinky, ona mi ve dveřích družiny mává, tváří se jak umučení, já zastrčím její ruku z futer, abych mohla zavřít dveře~a~ No a pak mi je šíleně, když ji stále vidím jak je smutná~n~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 34978  [Dalších 34948 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.