| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 11028  [Dalších 10988 >>]
MishaK, Barunka a Puleček 49537

Re: Re: Dobré ránko

31.8.2006 10:54:08
Dobré ránko,jsem tu jen na skok,pak nakouknu az vecer.Jedeme do Plzne do porodnice na kontrolu,aby tam o nas měli nějaký záznam,když tam budeme rodit,tak jsem zvědava co mi řeknou,zatím jsem nebyla u jiného doktora nez u svého gynekologa.

Dečku na srdeční činnost taky vřele doporučuji,já jsem si ji raději koupila.Kamarádka má měsiční holčičku a už jí 4x houkala.Sice to nebylo nic vázného,malá jen nedodechla,takže kdyz jí zvedla jen polapala po dechu a vše bylo ok.Ale už pro ten klid a jistotu to určitě za to stojí.

Andrejko,to sis v noci asi užila,držím palečky,snad už budeš mit Vendulku brzy u sebe.

Zlatí s tou záměnou jmen mě to taky konečně alespon trochu rozesmálo,jsem to ale popleta.
Linda a Jakoubek 43523

Ahojkyyyyyyyy

31.8.2006 10:50:25
No ja jsem taky na tom nic moc. Skoro celou noc jsem probdela a z toho mam beztak ne moc dobrou naladu. Pred mesicem jsme se nastehovali do bytu v prizeni rod. domu a vcera jak jsem tak vsude koukala do detajlu a nasla jsem u zeme plisen a v jedne mistnosti mame trosicku vlhko, zrovna tam kde spime. No jsem z toho totalne na dne, nejradeji bych se odstahovala. Chce se mi brecet.
zoulinka + 3♥ 18862

Re: Smutno

31.8.2006 10:49:48
Ahoj všem těhulkám!!!
Bambulko , nesmutni , i já jsem odpískala srpńátko a jsem docela asi už nepříjemným společníkem , nejen pro svojí nervozitu , ale i tak , že už se fyzicky necejtím dobře :o((
S vyvoláním už počítám , zažila jsem to u prvního a jediný , co mě z toho nejvíc vadilo bylo , že když začneš rodit doma , můžeš jíst , pít , chodit , pokud to teda zvládneš :o)))¨
Já byla na monitoru , musela jsem ležet , všechno bylo organizovaný , žádný jídlo , pití a trvalo to strašně dlouho - 16 hodin:o(( Ale věřím , že jinde to funguje líp a taky , že všechny vyvolané zářijové!!! porody budou krátké a jenom příjemné.o)))
A taky doufám , že když už Kuba nechce na svět te´d , tak si počká do pondělka , o víkendu je u nás posvícení a malýmu jsem slíbila kolotoče a výstavy zvířátek atd a taky si myslím , že v nemocnici jich bude málo a s jinými zájmy :o))))
Monča&Lucinka02/04&Filda09/06 14929

Re: Re: prší..................

31.8.2006 10:48:44
Jéééé holky, ještě jsem si vzpomněla s tou odteklou vodou. Někdo tu psal, že v Holandsku to asi mají jinak, ale já myslím, že tady je to taky tak.
Taky znám jednu maminku, kterou poslali z porodnice ještě domů s odteklou vodou, protože se jinak vůbec nic nedělo. A řekli jí, že po odtoku plodové vody musí do 48 hodin porodit, to jo, ale nemusí celou dobu být v nemocnici.
IvanaJ 28823

Re: Dobré ránko

31.8.2006 10:35:17
RomčoV,
z vlastní zkušenosti můžu monitor jen doporučit určitě to za ty klidné noci stojí. Malý měl před týdnem rok a já mám monitor v postýlce stále.
ale je to rozhodnutí na tobě, někdo radši drahý kočárek, ale monitor je pro něj zbytečný.
Bambulka a Lukášek 05.09.2006 37567

Re: Bambulko,

31.8.2006 10:32:54
No ono nán stejně nic jinýho nezbyde, ale dneska mám fakt hroznou náladu...... brrrr......
IvanaJ 28823

Re: Re: Re: Re: Re: prší..................

31.8.2006 10:31:51
ahoj holky,
jsem taky záříjnátko , ale lonské a tak mi to nedá a občas k vám nakouknu.

přeji vám všem co ještě čekáte rychlé a pokud možno bezbolestné porody a všem co už mají mimíska u sebe moc štěstíčka a zdravíčka.

užívejte každou chvilku ten čas s miminkem letí jako o závod. mě to přijde, že jsem nedávno rodila a před týdnem jsme měli na dortu první svíčku.

tak se držte a těším se na nové mimča.

všechna mimi jsou krásná, ale Emuška s těmi světlými vlásky vede.
Gabča + Adámek 8.9.06 37394

Bambulko,

31.8.2006 10:27:57
teď čtu, že nemáš nic moc náladu...tak pryč s černýma myšlenkama, ju?:-) Mně straší vyvoláváním ještě před termínem - vím, že je to malá útěcha, ale fakt v tom nejsi sama: neboj, my jsme holky šikovný a zvládnem to!:-))
Romca_V.+ Honzík 26.9. 40275

Dobré ránko

31.8.2006 10:25:40
Dobré ránko všem maminkám a těhulkám!
Už se to tu krásně rozjíždí, je to nádhera všechna ta krásná miminka.

Andrej, tak možná včera pomohla ta cukrárna a dlouhá procházka. Třeba si tě v nemocnici už nechají, když máš dneska kontrolu.

Suchvi, moc krásná dceruška, takový blonďatý andílek.

Chtěla jsem se jen zeptat na váš názor na " monitor dechu do postýlky ". Stále přemýšlím, zda ho koupit nebo jestli to není nutné, za předpokladu, že miminko se narodí v termínu a bude zdravé.

Opatrujte se všechny a miminka ať krásně rostou.
Romca_V.+ Honzík 26.9. 40275

Dobré ránko

31.8.2006 10:25:38
Dobré ránko všem maminkám a těhulkám!
Už se to tu krásně rozjíždí, je to nádhera všechna ta krásná miminka.

Andrej, tak možná včera pomohla ta cukrárna a dlouhá procházka. Třeba si tě v nemocnici už nechají, když máš dneska kontrolu.

Suchvi, moc krásná dceruška, takový blonďatý andílek.

Chtěla jsem se jen zeptat na váš názor na " monitor dechu do postýlky ". Stále přemýšlím, zda ho koupit nebo jestli to není nutné, za předpokladu, že miminko se narodí v termínu a bude zdravé.

Opatrujte se všechny a miminka ať krásně rostou.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 11028  [Dalších 10988 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.