| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 35  [Dalších 15 >>]
Karkulína007 25698
31.5.2005 22:06:24
Ahoj, my sem taky spadáme, ale tady je už 2 roky mrtvo:-(, krom posledního příspěvku Jany:-)
Jáňa+tři sluníčka 29413
29.4.2005 12:45:21
Ahoj všichni, já mám dvě holčičky a ta mladší "spadá" věkem se k Vám,tak bych se ráda přidala. Jsme z Prahy a obě moje zlatíčka jsou hóódně živá.Jestli si někdo chcete psát ozvěte se. Jana
Pepa
  • 
10.11.2003 10:06:17
Ahoj Evelyn,
do jake skolky v MB se chystate? Diky
Evelyn1968,2děti 6269
25.5.2003 22:32:01
Ahoj Věro,
naše holčička spíš chce dělat všechno sama nebo s bráchou asi k sobě mají nejblíž:o). Maminku a tatínka střídá podle situace, kdo s ní zrovna víc blbne:o). Když jde do tuhého, schovává se u maminky. Mazlivá bohužel moc není, na nějaké muchlání nemá náladu, ale občas nám už dá sama od sebe pusu nebo když se třeba praštím, tak nasadí soucitný výraz a fouká bebí:o).
E.
Věra, 2 prcci
  • 
22.5.2003 22:33:54
Ahoj, jak se tváří vaše dětičky na tatínka. Naše Evička si asi před měsícem usmyslela, že pokud je doma maminka, ten ošklivý pán ji nesmí krmit ani vyndat z postýlky, natož umývat. Pokud doma nejsem, je to milovaný taťulínek ke kterému je třeba se tulit.
A tak dneska stropila scénu, když zjistila, že s ní nejde na písek maminka, ale tatínek.
Včera to byl miloučký andílek, který se usmíval na celé okolí, zato v neděli ji rozčílilo, že jsme šli na výtah do 7.patra a ne do 6. a to tak , že se válela po zemi nejdřív ve výtahu, pak na chodbě, já jsem ji tam chvíli nechala samotnou, aby se uklidnila, jeden hodný soused ji chtěl pustit ven a ona na něj začala ječet:"ty nééé, maminka" a málem ho i praštila. On z toho byl dost vyděšený, asi nemá děti.
Tohle jsem s chlapečkem nezažila. Ten je lev, ani se nesnažil být samostatný, spíš se rád nechá obsluhovat, což Evička nedovolí, pokud to aspoň trochu jde.
Evelyn1968,2děti 6269
22.5.2003 13:06:04
Ahoj Martino,
to jsme rádi, že jsme našli kamaráda stejného data narození:o), ten popis taky sedí:o))).
Ještě pro upřesnění hodina narození je 15.10.

Dneska bych jí teda křivdila, vydržela jít asi 1,5 km z nákupu vedle kočárku, ani jednou mi neutekla a na přechodech se držela za ruku, nevztekala se, ani se neválela po zemi - úspěšný den:o))).
E.
Martina,dva rošťáci 6919
21.5.2003 20:48:38
Ahoj všichni,
také se přidávám k těm krásným jarním březňáčkům, náš klučina Tomášek - rošťák od pohledu - se narodil stejně jako Evička 15.3.2001 v Českých Budějovicích a i když je to Ryba, je to pěkný uličník, pořád se s někým pere, nevydrží chvilinku v klidu a hlavně je paličatý. Možná měl chvilku počkat hodil by se na něj Beran.
Evelyn1968,2děti 6269
20.5.2003 23:57:51
Ahoj Věro,
to období stolních her si ještě pamatuju:o). Ten náš už radši hraje něco na PC, teď většinou hledá všechny dostupné informace o Harry Potterovi, knížky všechny čtyři přečetl a nedávno našel něco dalšího na internetu, tak ho musíme odhánět:o).

Mně se do práce chce i nechce, ta časová volnost už nikdy nebude, jen pokud se dožiju důchodu:o) a určitě se mi ze začátku bude stýskat po Evince a bude mi to hrozně líto (jako s Péťou), i když jdu jen na 6 hodin. Naštěstí máme dvě babičky, tak ten "rozjezd" snad nebude tak hrozný.
Manžel na MD být nemůže, protože bych nás jako vychovatelka neuživila (a on by doma byl rád:o))).Tak si ty 2x 3 roky užiju jen já:o).

E.
Věra, 2 prcci
  • 
20.5.2003 23:30:09
Ahoj Evelyn. Chlapečkovi bude v srpnu 5. Dopoledne chodí do školky, po obědě, když Evička spí (nebo my aspoň doufáme, že bude) s ním hrajeme hry (původně pexeso, člověče nezlob se apod., teď objevil Carcassone, je fanatik do jakýchkoli stolních her, je to pro nás dost vyčerpávající, ale zase ho téměř nezajímá televize. Doufám, že mu to takhle vydrží).
A pak už zase vstává Evička. Naštěstí si teď už spolu docela dost hrají(ale taky se perou).
Jak to tak vypadá, půjdu asi od září do práce a manžel na mateřskou. Už se s tím pomalu smiřuju, po 5 letech doma už to chce změnu.
Evelyn1968,2děti 6269
18.5.2003 13:55:33
Věro, chystáš se do práce? Jak je velké druhé dítko a jak je zvládáte najednou?
U nás už to docela jde, kluka vypravíme do školy a máme dopoledne pro sebe a odpoledne si někdy spolu i hrajou:o).
E.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 35  [Dalších 15 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.