| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 35  [Dalších 5 >>]
Věra, 2 prcci
  • 
16.5.2003 21:14:08
No, já jsem strávila na rizikovém 1 den, protože prckovi se nějak nechtělo na svět a myslela jsem, že se z toho zblázním. Ty deprese úplně chápu.
Klub pro prcky při školce, to musí být bezva, neslyšela jsem, že by tady někde poblíž něco takového bylo.
Evelyn1968,2děti 6269
14.5.2003 22:18:20
Ahoj Věro
nejsem z Prahy a už to když jsem se dozvěděla, že budu rodit ze zdravotních důvodů u Apolináře (ještě jsem měla na výběr Podolí) mě dostalo do deprese. Barák je to pěknej:o), ale jako porodnice mi to připadalo hrozně ponuré a depresivní. Pak jsem tam nakonec skončila na tom jejich riziku 14 dní, nikdo mě ani manžela pořádně neinformoval, chování jak za hluboké totality. Porod SC proběhl bez komplikací s perfektní anestezioložkou ( ale že nemusím mít celkovou anestezii jsem si přečetla na "nástěnce"), odd. šestinedělí děs běs. Poprvé jsem rodila u nás v Ml. Boleslavi, kde běžně chodily návštěvy na pokoj, pokoje byly světlé, veselé, na stolečkách kytky........... Nebudu to protahovat, protože jsem neměla mimi u sebe, skončila jsem pro nedostatek místa na pooperační gyndě, kde se ke mě poprvé chovali normálně, podali mi vyčerpávající informace a dokonce byli i příjemní. Jediné za co jsem vděčná, je novorozenecký JIP, nevím, jestli by to v jiné porodnici tak dobře dopadlo, ale ze všeho ostatního jsem se psychicky ještě dodnes úplně nedostala. Teď koukám, že jsem napsala pěkně depresivní příspěvek, tak skončím něčím příjemnějším.
Dneska jsme byly ve školce, kam Evinka za rok nastoupí. Je tam klub maminek a dětí, moc se nám tam líbilo, budeme chodit každou středu, tak to snad za rok proběhne bez komplikací.
Omlouvám se za dlouhý příspěvek, měj se hezky.
E.
Věra, 2 prcci
  • 
12.5.2003 23:08:18
Ahoj Evelyn,
jaké to bylo u Apolináře? Já jsem tam byla poprvé, chtěla jsem tam jít i podruhé,chodila jsem tam i do poradny, ale zrovna malovali:-). Ale na Bulovce jsem byla nakonec spokojená. Mají to tam takové volnější a měla jsem štěstí na bezva doktora.
A nechali nás s holčičkou hned po porodu oba dvě hodiny o samotě, což jsme si opravdu užili. U Apolináře manželovi chlapečka ukázali, nechali vyfotit a vyšoupli ho na chodbu(manžela, ne syna, toho odnesli pryč).

Věra
Evelyn1968,2děti 6269
6.5.2003 22:49:54
No, u nás je to stejný, když už nějakou její lumpárnu objevíme, s klidem řekne, že to udělal Péťa:o). Vůbec je nějak víc kluk než brácha, pere se, všude leze, ničeho se nebojí, potápí se. I když o panenky se stará vzorně a pořád jim vnucuje, že jsou ospalé a musí do postýlky (kde to asi slyšela:o))), ale nepohrdne ani autíčkem.
E.
Věra Ráďa 4 a půl, Evička 2
  • 
6.5.2003 21:09:14
Doktorka jí říká Evinko, jinak ostatní Evičko. My taky někdy Evičko nebo Evi, ale častěji Evulinko, Evulko nebo Evulínku, případně Evíku,je to totiž raubíř, od bráchy odkoukala rošťárny a tak se na ni ten klukovský tvar docela hodí.
Pro příklad: Ptala jsem se jí, kam dala klíče, se kterými si večer předtím hrála a tajně jsem doufala, že si to pamatuje. Ona se na mě líbezně usmála, blejsklo jí ve vočičkách a odpověděla:" schovala, musíš hledat." A takové žertíky nám dělá pořád.
Evelyn1968,2děti 6269
6.5.2003 7:42:35
Nás zase chválila sestřička u Apolináře, protože byla taky Eva a měla i dceru Evu, že to jméno mají konečně po dlouhé době v porodnici :o). Jak jí říkáte, my většinou Evi nebo Evinko, ale jen v rodině, vetšinou jí říkají Evičko.
E.
Věra 2 prcci
  • 
5.5.2003 23:13:05
Já jsem byla na Bulovce a když manžel řekl, že malá bude Eva tak sestřička hned vyhrkla: no to jsme tady už dlouho neměli. Docela mě to potěšilo.
Evelyn1968,2děti 6269
5.5.2003 8:11:25
To jsem ráda, že je tu další Eva, v porodnici to vypadalo, že už se to jméno ani nedává, ale je to taková klasika.
E.
Věra, 2 prcci
  • 
30.4.2003 0:17:52
My máme taky Evičku, nar. 31.3. Pro změnu měla být už 21.3., ale dávala si na čas. Asi chtěla být Beran a je opravdu typický - umíněná a samostatná.
Katka
  • 
29.4.2003 13:39:29
ahojky,

taky se pridavame k breznovym detickam. Nas klucina Svend se narodil 5.3.01 v Liberci.
Katka
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 35  [Dalších 5 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.