| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Za peníze štěstí nekoupíš! Nebo ano?

 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]
23.10.2010 12:39:39
Ten pán s BMW asi není soused, pokud bydlíš v bytě, ne?

O spokojenosti za komunistů může psát jen trotl nebo absolutní neznalec.
23.10.2010 12:38:00
Třeba to překládal google.
Irena
  • 
22.10.2010 11:07:10
Domnívám se,že spokojenost s životní úrovní se odvíjí hlavně od toho,jak je na tom naše okolí.Za komunistů neměl nikdo nic,takže byli relativně všichni spokojení.Dnes může být člověk nespokojen,protože má "jen" Škodu Octavie,i když zánovní a žije v bytě, i když novém a krásném, a vydělává "jen" 50 tisíc, když soused jezdí BMW, bydlí v baráku a vydělává 100 tisíc... přitom ke spokojenosti by mělo stačit, že má člověk co jíst,kde bydlet a má tam hezky a čím jezdit, ale hlavně že není nemocný a nemá potíže typu exekuce, rozvod atd... ale je to přirozená lidskost, že chceme víc a je to dobře - bez toho bychom dodnes žili v jeskyních.
Filip Tesař
  • 
22.10.2010 8:22:59
A co děláš proti válkám, únosům a násilí ty?
21.10.2010 22:44:16
Vedci sa nudia alebo co?
Vo svete plnom vojen, nasilia, unosov... a oni robia taketo vyskumy. Akoze na co je to komu dobre? A z coho tych ludi platia?
Bernardetta
21.10.2010 4:19:59
lepší je být bohatý, než chudý a nemocný. Ne že bych někdy byla boháč (termín to relativní), ale hodnotu peněz si člověk uvědomí ve chvíli, kdy se jich nedostává. Příjemně překvapená, že názory jsou (zatím) obdobné.
20.10.2010 19:28:44
~f~ omlouvám se za tatarštinu, ~f~ ten konec mě bát příjem, kterého to platí
20.10.2010 16:53:37
Měla jsem pocit, že nějaké výzkumy (ehm, americké?~;) ) ukazovaly, že spíš je pro lidi důležité, jestli se mají stejně, líp, nebo hůř než lidi kolem nich. Když mám dvě sukně a všechny sousedky jen jednu, budu spokojená :-)
20.10.2010 16:45:18
Tak tohle opravdu není novinka, navíc Hrouda má pravdu, že to určitě neplatí pro ty nejchudší. Debatovat by se dalo o tom, jak velký je pravidelný disponibiln příjem od to vše kterého platí.

Já bych dodala starou pravdu: peníze nejsou důležité, když jich je dost, nebo alespoň když jich není málo.
Jája
  • 
20.10.2010 14:21:34
Určitě si nejvíce život užívají bezdomovci a lidé pobírající sociální dávky!!!
Proboha, kam na ty canty Rodina chodí? Nebo si tam šlehli další dávku emocí?
 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.