| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S kočárkem na nákup?

 Příspěvky 110 z 169 [Dalších 159 >>]
24.9.2011 20:09:01
Stejná situace je v Brně - Soběšicích. Já se ale s prodavačkou pohádala a ostatním to nevadilo. Majitel mě tam jezdit viděl a neřekl nic.....ale je to v dnešní době hrůza. Přece nenechám děcko s kočárem venku. Trochu jako z komunistů. Využívají svého monopolu v těch okrajových částech ....
Kája B.
7.10.2010 14:42:19
Bydlela jsem také v malém městečku, kde nebyl žádný supermarket, potraviny se daly koupit jenom ve dvou malých obchůdcích na náměstí. V tom jednom to bylo docela stísněné a pohybovat se tam s kočárkem (malým sporťákem) byl docela oříšek, vytočit se mezi regály a nic neshodit... ale šlo to a nikdy nikdo neřekl ani popel. V tom druhém obchodě byly uličky širší, takže tam šlo jezdit bez problémů, ale u vstupu visel Zákaz vstupu s kočárky. Cedule ale visela vysoko, takže jsem si jí všimla až při několikáté návštěvě, a do té doby jsem tam vesele jezdila s kočárkem a taky mi nikdo nic neřekl. Potom už jsem radši nechávala kočár před prodejnou a dcerku brala za ruku (byl jí rok a půl), aby někdo náhodou neměl kecy... (Nemám to ráda a radši tomu předejdu, než abych pak poslouchala nějaké blbosti.) Ale stejně moc nechápu, proč se do některých prodejen s kočárkem nesmí... Oni řeknou, že si můžou dovolit přijít o zákazníka (mámu s miminem), no ale proč ji tam nepustí? Nechápu... ~a~
Maja,4 letý syn
  • 
22.9.2010 0:29:07
V Bílovicích jsem několik let bydlela a do samoobsluhy jsem šla nakoupit maximálně pečivo a na větší nákup jsem jezdila každý týden do Brna.Několikrát jsem tam viděla před obchodem zaparkované kočárky i s dětma,já bych takhle dítě nikdy nenechala.Myslím si že v této prodejně by kočárek projel bez problémů,ale majitel asi nepotřebuje více peněz,které rodiny s dětma raději utratí v Brněnských hypermarketech a aby mu tam lidé nekradli si je povinen ohlídat jiným způsobem než tímto diskriminačním omezením .A ještě tam má vyvěšenou ceduli,že fotka zloděje bude vyvěšena a prodavačky se tváří jako že je zákazníci obtěžují.Myslím si,že Bílovice jsou i v dalších věcech (např.občanské vybavenosti)20 let pozadu.
19.9.2010 12:57:26
Tohle se mi stalo v loni v Ostrave, ktera tedy vesnice zadna neni. Kdyz me pani prodavacka pri vchodu uprozornila a zatukala na obrazek na dverich. Neverila jsem vlastnim ocim!!!!!!!!!!!!! Mile pani jsme tedy rekla ze tim bych se ale vubec nechlubila, ze jejich prodejna nese obrazek "" zakaz vstupou s kocarky"".Otocila jsem se a odesla. Preci sve dite nenecham pred obchodem v dnesni dobe!!!!!!!!!!! Je to jako by napsali ""cernym vstup zakazan"" !!!!!Ze by DISKRIMINACE?????????? Za to by je ve svete pekne hnali!!!!!!!!!!!!!!!!~o~
17.9.2010 0:15:31
JJ, Katko - dej to mu hlavu a patu, tvuj prispevek jsem moc nepochopila.
16.9.2010 23:58:28
kreditko
to jako kocarek nechat venku, dite na jedne ruce, na druhe ruce nakupni kosik (predpokladam, ze kram je maly, ptz kdyz se tam nevejde kocarek, tak nejspis nevedou ani nakupni voziky) - treti rukou nakladam zbozi, ctvrtou vykladam u pokladny, patou rukou platim... ehm, chobotnice hadr!
Jana + Adámek 2 roky
16.9.2010 13:10:00
buďto nemáš děti,~a~ nebo s nima nechodíš nakupovat, některé to prostě nevydrží....~b~ je to pro ně dlouhá doba a nuda~p~ a pro některé rodiče peklo, tak si to dítě uklidním ~6~takhle a rohlíkem, no!!!
Jana + Adámek 2 roky
16.9.2010 13:02:55
jo a jak dokážeš, že sis ty křupky nevzala z regálu a nerozbalila tam??? ~t~ to dám tomu děcku raději ten kousek rohlíku,(vždyď druhá polovina je v sáčku) a uklidním ho tím. I pitíčko jsme už otevírali před placením, když jsme zapomněli svůj čajík...Samozřejmě ostatní nerozbalujeme, ale nenechám děcko celý nákup plakat.~p~ Buď má žízeň nebo hlad!!!Platíme vždy všechno, bych se styděla~f~ Když bude chtít někdo něco klovnout, tak to udělá a nemusí to být zrovna maminka s kočárkem~q~
maja
  • 
13.9.2010 18:36:32
No to jsme se zrovna před dvěma dny pěkně rozčílila...v penny jsem konečně po 5 minutách boje s dítětem, které nechtělo nasednout do košíku , ho tam narvala abych vjela do vnitř a zjistila , že je tam ta šílenost s těma plácačkama co se jí s dítětem projet nedá .. takže dítě ven, prolézt, zase dovnitř, zase řev...no byla jsme tam prvně a naposled
13.9.2010 16:50:48
Nemohu s Vámi souhlasit. Toto jednání nemá nic společného s komunismem.
DEMOKRACIE je jasně popsána jako míra práv a povinností jedné osoby nezasahující do práv a povinností osoby druhé. V případě, že budete Vy majitelkou obchodu, budete se tu se stejnou horlivostí ohánět, že přeci máte právo chránit svůj majetek. Já sama osobně NIKDY neodkládám věci do přihrádek, byť uzamykatelných. (vyjíma nákupu z předešlých obchodů, který by mi stejně jen překážel)
Za samozřejmost beru to, že pokud mě někdo vyzve, s čisým svědomím mu ukážu, že v batohu, nebo kočárku, nic nemám. Něco jiného by bylo, kdyby se mi v tašce chtěl přehrabovat. Proto se celou dobu snažím nedat např. neustálým přehrabováním v tašce, nebo rukama v kapsách záminku pro podezření.
 Příspěvky 110 z 169 [Dalších 159 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.