| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoční strom rabína W.

 Příspěvky 110 z 58 [Dalších 48 >>]
3.1.2010 15:18:25
Tak zrejme mam stesti ze ten muj zid neni ortodoxni. ~;) Ale uprimne receno ja na svatcich vanocnich nijak nelpim a tak by mi nedelalo problemy se prizpusobit.
jary
  • 
2.1.2010 21:22:27
Pokud seš katolík a vezmeš si Žida z ortodoxní židovské rodiny, tak nebudeš jezdit nikam. Sňatkem s katolíkem jako by jim ten jejich umřel. Ještě nějakou pohádku o tom, jak židovské rodiny oslavují třeba obrácení a křest svého syna?
Upozorňuju, že proti Židům nemám vůbec nic, ba naopak si jich velmi vážím, a mám pro to dobré důvody, ale určité věci je potřeba mít na vědomí. Stejně jako je nesmysl vyprávět, že si evangelík vezme praktikujícího katolíka z tradiční katolické rodiny a náboženská výchova v rodině bude jakýsi kompromisem mezi těmi dvěma vírami - nemůže to fungovat, jednak logicky, a rovněž de iure.
A nakonec: aby všechny děti neměly guláš v hlavě.
Lei
31.12.2009 21:00:07
Simčo, to je tak hezký příběh, pěkné počtení na konec roku, dík ~x~ .
Jája
  • 
30.12.2009 8:27:01
Akorát že dyně se dlabaly i v Čechách, a to i v době, kdy jsme o amerických svátcích neměli ani potuchy. Dyně se dlabaly i za mého dětství (je mi 51 let), aby měly děti radost. Akorát to nebylo v jeden den a nebylo to všude. Moje maminka byla z Moravy, a tam se to dělalo běžně.
Ecim
29.12.2009 14:40:55
Ano, to je pravda. :-) Admin ale mazal kvůli těm antisemitským. Je ovšem škoda, že spolu s nimi muselo zmizet tolik hezkých "opozičních" příspěvků. ~;)
Horama
29.12.2009 14:14:54
Tak dneska zase řádil Mystik
Horama
29.12.2009 14:08:22
Poznámka: Některé příspěvky byly antisemitské. Další byly "opoziční".
Cipora
29.12.2009 9:26:38
Vrani
přikládám také svůj mail - pokud zpráva nedošla :-)

nesha@email.com
Ecim
29.12.2009 8:46:12
Lízo, prosím Tě, jak se to dělá, když chceš admina požádat o smazání? Doufám, že to nebudu potřebovat udělat, ale jeden nikdy neví, a tak se radši ptám. (Také jsem se kdysi ocitla na jedné stránce v roli admina, který mazal, protože to jinak nešlo, a dotyčný si to pak se mnou vyřídil způsobem, proti kterým byly smazané příspěvky v této diskusi čajíčkem pro batolata.)
 Příspěvky 110 z 58 [Dalších 48 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.