| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Muž u porodu přínos, nebo jen móda?

 Příspěvky 110 z 206 [Dalších 196 >>]
Teraza Horáková
17.8.2009 0:48:28
Jarry... souhlas, ale jsem blbě vychovaná, takže vím, jak těžký je říct někdy NE (pojem asertivita rodiče neznali, nebo jim připadal jako sprostý slovo :-))
Nedávno mi na jedné diskuzi kamarádka napsala, že někdy pud sebezáchovy omluví i vraždu. Možná jinými slovy, ale svatá pravda.
Díky jí za to.
Jary
  • 
17.8.2009 0:41:48
A to je musíš pustit dovnitř?
Tak řeknu sorry, nejsem připraven na návštěvu, měli jste mi zavolat, přijďte jindy. Když se někdo neumí chovat, nepouštím dovnitř. Příště si ro rozmyslí, nebo už nepřijde. Každopádně výhra - kdo se z toho poučí, může pak být i užitečný. Zachovávat relace JEN z jednostranné zdvořilosti je o ničem a k ničemu.
Jary
  • 
17.8.2009 0:41:46
A to je musíš pustit dovnitř?
Tak řeknu sorry, nejsem připraven na návštěvu, měli jste mi zavolat, přijďte jindy. Když se někdo neumí chovat, nepouštím dovnitř. Příště si ro rozmyslí, nebo už nepřijde. Každopádně výhra - kdo se z toho poučí, může pak být i užitečný. Zachovávat relace JEN z jednostranné zdvořilosti je o ničem a k ničemu.
jary
  • 
17.8.2009 0:34:28
Pane Bože!
Tak si ty návštěvy nezvi, ne?
A víme, co se dělá, když přijde nezvaná návštěva, ne?

Seš snad doma, a tam platí vaše pravidla aneb jaký si to uděláš, takový to máš.

11.8.2009 23:04:10
Zdravím všechny!!! Můj přítel byl u porodu, vůbec jsem ho do ničeho nenutila. On se tak rozhodl. To, že celý porod prožíval se mnou, bylo pro mě dost důležitě. Bez něj bych ležela na porodním sále asi hodně dlouho. Hodně mi pomohl. Byla jsem hodně vysílená, sama bych to nezvládla. Trvalo to už dlouho. Porodní asistentky ho vedly. Pak mi pravou nohu dal skoro za hlavu a teprve potom se nám narodil náš syn Kubík, 3,5 roku. Jsme spokojená rodina. Můj přítel dodnes vypráví, jaký to byl pro něj zážitek. Tenkrát to oplakal.
11.8.2009 19:48:16
Taky si myslím, že je to rozhodnutí každého páru. My jsme byli s manželem toho názoru, že chlap nemusí vidět všechno. Měla jsem u porodu sestru a manžel mi pak byl velkou oporou doma. Nemyslím, že by nepřítomnost partnera nějak ovlivnila náš vztah, nebo jeho vztah k dítěti. Je skvělý otec.
Jana, předškolák a batole
  • 
11.8.2009 14:00:58
Rodila jsem 2x ve dvou různých porodnicích a ani v jedné u postele tlačítko k přivolání personálu nebylo. Myslím že je nám všem jasné, že tam sestry nemají jenom nás, právě proto tam s sebou taháme partnery aby kolem nás skákaly, ne?
Iris
  • 
11.8.2009 12:14:41

To víš, že jo. A nemusí to být ani tchyně. Nejsi v tom sama. Jsme nejméně dvě :).
Lusika, 2děti
  • 
10.8.2009 15:09:33
Ahoj, takhle jsem taky bojovala. Některé návštěvy prostě nevypráskáš, jsou tu jistě společenské a rodinné tlaky.

Někteří u nás byli rozumní, někteří méně. Tchýně byla pekelná, udržela jsem jí 4 týdny od nás, ale pak přijela rovnou na celý víkend.
Kritizovala, že jdu dříve nakojit, než ohřát jídlo manželovi. Že kojím moc často, nemám dostatečně uklizeno... Že nedostala snídani a takové jídlo, co jsem navařila by ona nikdy návštěvě nepředložila... Má někdo v rodině větší podporu?:-)

Lusika
Menza
  • 
10.8.2009 2:50:23
http://cz.iq-test.eu/#3910 Po vyplnění si lze vytisknout oficiální certifikát, který můžete přiložit ke svému životopisu. Také si lze v pohodlí domova přividělat peníze. A snadno!
 Příspěvky 110 z 206 [Dalších 196 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.