| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nemám vůbec žádné kamarády!

 Příspěvky 110 z 86 [Dalších 76 >>]
Helena
  • 
20.4.2017 18:19:11
Dobrý den,
chtěla bych tady poprosit o radu jak mám s mým životem nakládat je mi 57 let rodina a příbuzné se na mě doslova vykašlali a děti také. Zůstala jsem bez přátel nemám žádné kamarádky prostě nemám vůbec nikoho připadám si jak kůl v plotě. Nemám se s kým poradit jsem na všechno sama. Když jsou svátky ( vánoce, velikonoce,nebo narozeniny ) nemám to s kým oslavovat můj život je prázdný nenaplněný životem.
Rodina a příbuzné mě zoufalé zklamali vůbec jim na mě nezáleží připadám si že mi už vymřela rodina je jím líto mi poslat pohled nebo pozvat na návštěvu myslí jen sami na sebe. Do společnosti bych ráda chodila ale samotné se mi nechce. V mém věku se velmi těžko hledá chápající kamarádky nebo přátele bohužel doba je zlá a nemilosrdná.
Jsem taková povaha že bych se pro druhé rozdala ale ty druhé to neumí ocenit a vše to berou jako samozřejmost a vděčnost jde stranou. Dnešní svět a lidi prostě nechápu. Stále si říkám proč mám takovou smůlu na lidi. Děkuji.
Helena
  • 
20.4.2017 18:13:47
Dobrý den,
chtěla bych tady poprosit o radu jak mám s mým životem nakládat je mi 57 let rodina a příbuzné se na mě doslova vykašlali a děti také. Zůstala jsem bez přátel nemám žádné kamarádky prostě nemám vůbec nikoho připadám si jak kůl v plotě. Nemám se s kým poradit jsem na všechno sama. Když jsou svátky ( vánoce, velikonoce,nebo narozeniny ) nemám to s kým oslavovat můj život je prázdný nenaplněný životem.
Rodina a příbuzné mě zoufalé zklamali vůbec jim na mě nezáleží připadám si že mi už vymřela rodina jejím líto mi poslat pohled nebo pozvat na návštěvu myslí jen sami na sebe. Do společnosti bych ráda chodila ale samotné se mi nechce. V mém věku se velmi těžko hledá chápající kamarádky nebo přátele bohužel doba je zlá a nemilosrdná.
Jsem taková povaha že bych se pro druhé rozdala ale ty druhé to neumí ocenit a vše to berou jako samozřejmost a vděčnost jde stranou. Dnešní svět a lidi prostě nechápu. Stále si říkám proč mám takovou smůlu na lidi. Děkuji.
XYZ
16.8.2013 19:25:20
*Vytěžila jsem ze situace maximum, posílilo mě to. Vím, že dokážu fungovat nezávisle na obdivu nebo přijmutí kolektivu, a můžu si tak vážit sama sebe. Naučilo mě to, že jedině když si budu věci dělat podle sebe, tak budu šťastná. A nestačím se divit, kolik lidí v tomhle směru vůbec nedospělo. Jak jsou dospělí jedinci zaseknutí na tom "co si pomyslí ostatní". Nechápu, že se někdo bojí oblíct tak, jak chce, nechápu, že se někdo bojí udělat to, co chce. Už vůbec nedokážu pochopit, že většina lidských problémů pramení z nedostatku odvahy vyfiltrovat ze svýho života lidi, kteří obtěžují.*

:-) Pod tuto část se stoprocentně podepisuju ~:-D.
  • 
28.6.2009 13:46:37
Musím říct, že tenhle článek přesně vystihuje mou situaci. nemám kamarády a všichni se mi posmívají. měl jsem je jen do 4 třídy, ale potom se všichni odstěhovali a třída se kompletně rozpadla. zůstal jsem bez nejlepších kamarádů a od té doby kolektiv odmítám. nyní už půjdu do 8. třídy a zdá se mi to čím dál horší. nevím co mám dělat.
tendrese
16.12.2008 0:48:43
smankote,tak to je drsny..Hodne stesti!!!
tendrese
16.12.2008 0:48:29
smankote,tak to je drsny..Hodne stesti!!!
kreditka
9.12.2008 23:06:06
Nenech dcerku trápit a dej ji do jiné školy, kde prostě nebude nikoho znát. Já šikanu zažila, nejspíš ze stejného důvodu jako tvoje dcera akorát to nikdo nikdy nezjistil. Jestliže dcerka zůstala ve stejné třídě, kde byly problémy potáhne se to s ní dál i když hlavní aktérky už odešly protože ostatní děti to budou nejspíš brát jako ponížení bavit se s děvčetem, které bývalé "vůdkyně třídy" neměly rády. Pokud to jde dej ji do jiného kolektivu, mě to pomohlo i když to bylo jen na 14 dní místo lyžáku tak v tom kolektivu jsem našla fůru kamarádek možná i proto, že v této třídě jsem nevyčnívala svými znalostmi a jedničky zde nebyly trapností jako v mé třídě....
9.12.2008 7:50:03
mame uplne stejny problem,rozumneji si deti,ale maminky se nemuseji.Co s tim?My to resime tak,ze si napr.toho kamarada "pujcime" domu a pak ho zavezeme-vratime do mista bydliste.Samozrejme musi rodice vedet,kde bydlime,tel.cislo,kdyby chteli dovezt dite drive ap.Je to vyhodne pro vsechny.Ja nemusim klabosit s maminkou,s niz nemam nic spolecneho,mam volno,protoze dite je zabaveno a stastno s kamaradem a tamta maminka ma taky volno a muze si doma neco udelat nebo precist.Ja jsem radsi,kdyz jsou deti u nas,protoze chodim do prace a moc by mi pak syn chybel,kdyby mi ho privezli az vecer.Takhle si sice nehraje se mnou,ale s kamaradem,ale je doma a vidime se.Tak takhle se to taky da.
Katka,kluci 6 a 10
  • 
8.12.2008 16:13:30
Mám stejný názor. Co trochu sebereflexe,v Mexiku jsou problém mexičani a jejich výchova, tady zase "zlé české děti"....S takhle předem "naježeným" přístupem moc nesouhlasím.
Mirka 2 deti
  • 
8.12.2008 13:31:12
Este som sa Ta chcela opytat co Vam poradila psychologicka, ako zvysit dcere sebavedomie. My sme prvy krat mali vacsi problem na plaveckom kurze kedy po dvoch hodinach odmietla dalej na plavanie chodit (mali to zo skoly). Trener sa vyjadril tiez v tom zmysle ze je tam nejaky blok a ma velmi znizene sebavedomie. Len netusim co s tym urobit.
 Příspěvky 110 z 86 [Dalších 76 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.