| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Popálení na duši

 Příspěvky 110 z 110 [Dalších 100 >>]
zbyněk
  • 
20.4.2010 12:14:11
vaše starosti vám budou připadat malicherné,protože můžete něco dělat a udělat.u nás je to definityvní.barunce bylo přesně 17 měsíců tady už nic spravit,ani udělat nejde.važte si toho co máte
6.7.2009 19:55:33
Dobrý den,
přeji aby se Vám chlapeček, co nejdříve uzdravil a Vám hodně sil!! Naprosto Vás chápu, jak se cítíte.. Dnes se mi popálily moje roční dvojčátka, jedná má trošku popálenou nožičku a druhá popáleniny 2. st. na deseti procentech těla.. teď mi leží v nemocnici v Praze na JIPce. Doufám v to, že to bude dobré. Držme si pěsti!
Katla
7.6.2009 21:10:28
Uf. Já ych asi pochybovala, že je to dítě schopní spolknout!
Katla
7.6.2009 21:01:04
to vysvetli
Teraza Horáková
7.6.2009 20:55:11
Vladane, to je noční můra snad všech rodičů. Přeju hodně štěstí, hlavně, ať se drží. Doktoři v kombinaci s přírodou někdy dovedou zázraky.
Katla
7.6.2009 20:37:15
Hodně maminek tady diskutuje o tom jak neuhlídaly malé dítě. Ale toto je to, čeho se já bojím nejvíce - až už ani nebudu mít ŠENCI své děti uhlídat. Už desetiteltý syn, když je někde sám, leze po stromech, kdoví, co podniká....a třináctiletého kluka už hlídat prostě nelze. A pak ještě později, až začnou pokusy řídit někde pokoutně auto nebo motorku...
Držím palce, ať se z toho brzo a co nejlépe dostane. ~x~
Tvoje horší já
7.6.2009 20:31:21
Moc držím palce!!!
Tulka
7.6.2009 20:04:50
Vladan,sice nevím kdo jsi,ale synovi moc držím pěsti a celé rodině též.Tak ať to zvládnete.~s~
&
7.6.2009 20:02:25
Vladane,

preju Vam hodne sil, a drzim Vam vsem moc palce.~x~
Vladan.M.
  • 
7.6.2009 20:01:10
Můj třináctiletý syn se popálil na 32 procentech těla.(hořící líh).Už 11 dní leží na JIPce v Brně.To co teď prožívám nepřeji nikomu.Nechci se tady litovat o mne nejde.Pořád ho mám před očima,ostříhaný do hola,teploty,zvracení,pět zavedených kapaček,monitorování tělesných funkcí..... Dnes mu odstranili kyselinu benzoovou z noh (ruce má už okyselinované) v úterý začne transplantace. Je to k zbláznění. Nedokážu minutu myslet na něco jiného jak na něj,práce,čtení,televize nic nepomáhá.Budu skákat do nebe až ho přemístí na dětské oddělení.Hned na začátku mě upozornili,že je v ohrožení života. V průběhu,že když to bude organizmus hůř snášet můžou začít vynechávat vnitřní orgány počínaje plícema. NEPŘEJU NIKOMU TAKOVOU ZKUŠENOST.Už ať je doma!!!!!!!
 Příspěvky 110 z 110 [Dalších 100 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.