| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Tramvají naposledy?

 Příspěvky 110 z 131 [Dalších 121 >>]
Dveře u T3
  • 
24.1.2008 18:44:54
U tramvají T3 to není problém. Dveře nejsou za jízdy blokované, takže je stačí chytit za ty madla a pořádně škubnout. (roztrhnout).
Často se dokonce stává, že pokud řidič projíždí nějakou pravotočivou zatáčkou příliš rychle a nějaký cestující stojí na schodech a přidržuje se dveří, že je roztrhne i neúmyslně. (vlivem odstředivé síly)
Repulsion
22.8.2007 13:23:54
nebo jakýkoliv jiný úraz, jdu se nechat ošetřit a po DP žádám finanční odškodnění. Bez pardonu.
Záchraná brzda
  • 
22.8.2007 13:11:32
Myslím, že v případě toho vlaku by bylo naprosto oprávněné zatáhnout za záchranou brzdu. A v případě tramvaje pozvat nějaké 2 chlapy aby (každý z 1 strany) drželi dveře. Sám jsem také už také několika lidem (byli to hlavně důchodci) držel v tramvaji dveře. Zkrátka když se řidiči nemohou chovat slušně k cestujícím, musí si cestující svá práva vymoct sami. Buďto použitím záchrané brzdy, nebo držením dveří. Když se řidiči chovají arogantně, myslím si, že použití těchto "drastických" reakcí (záchraná brzda, držení dveří) je naprosto oprávněné. Dobře jim tak!!!
jana
  • 
22.2.2007 20:15:42
tak mě se stalo něco podobného. Paní jsem pomáhala s kočárem a ptala se jí,za co to mám vzít. Prý zespoda za korbičku. Jenže jí měla asi špatně upevněnou a korbička i s miminem se vyklopila. Od té doby jsem se vícemeéně pomáhání snažila vyhnout. Dneska když cestuji s kočárkem já a někoho musím požádat,automaticky mu dávám do ruky madlo a já kočár beru vespod.
22.2.2007 9:29:07
Jezdím občas tramvají a celkem bez problémů - vetšinou asi stačí můj lehce vyděšený výraz, aby mi někdo pomohl:-) Ale minulý týden jsem měla nepříjemný zážitek. I když to byla v podstatě hloupost, připadala jsem si trochu jako méněcenná. Čekala jsem v Lidické na 14. Bylo dost hnusne, pršelo. Před 14 přijela 10, a když odjela, tak jen kousek - zastavila na červenou.14 se blížila pomalu, nakonec zastavila za 10, skoro o celou délku tramvaje dál. Čekala jsem pěkně akorát u zadních dveří prvního vagonu:-) Tak jsem rychle vyrazila dozadu ke 14. Bohužel v prvním vagonu 14 bylo obsazeno a tak jsem se ještě rozběhla dál - no rozběhla - lidi moc neuhnou. A tramvaj zavrela dvere a ujela. Vím, že to není tragédie, ale byla jsem unavená, pršelo, a toho řidiče bych nejradši poslala do háje, kdyby to šlo.
19.2.2007 18:08:01
Ty opoce, mluvíš o člověku, který, jak říkáš, "čumí". Co ti dělá? Stojí a mlčí! Co když jen tak vypadá? Taky budeš důchodce. Tedy tvými slovy, hnusný důchodce.
Oggová
19.2.2007 17:37:44
S důchodci nemám problém, naopak pouští mě sednout bez problémů. Když náhodou nějaký kouká divně, že já sedím a on ne, tak se dívám z okna.
Dneska jsem jela s dvouletou dcerou ráno tramvají, byla plná dívek, tak 15 - 16 let. Nepustila mě sednout ani jedna. Mám vypozorované, že nejmíň ochotné jsou právě slečny v tomto věku. Je zvláštní, že kluci problém nemají. Ti se i nabídnou s pomocí s kočárkem.
opoce
  • 
19.2.2007 17:23:43
Mě štve, jak jsou hnusní důchodci.

Jsem ted na neschopenkce, mám rizikové těhu, minule jsme potratila, k tomu 3 letou dceru, takže si v MHD ¨drze sedám, páč bych nerada spadla. A pka nastoupí senior a stoupne si nade mě a hnusně čumí, já s břuchem, na klíně malý dítě a on čumí. Ne že by šel čumět na 14 leté výrostky, ne, on čumí na mě, a nechápu proč, se asi bojí, že by ho výrostci vyfuckovali
Luckaaa
17.2.2007 21:53:30
http://www.ropid.cz

zde ke stažení INFORMATIVNÍ jízdní řády tramvajových linek 1, 2, 3, 9, 25 a 26, ve kterých jsou uvedeny pouze spoje zajisťované NÍZKOPODLAŽNÍMI vozy.

opravdu informativní :-)
Markéta
  • 
17.2.2007 21:45:05
A s dítětem k doktorovi taky radši vez dítěte...........Hlavně, že v tom máš jasno: buď si pořiďte auto nebo seďte doma na zadku.
 Příspěvky 110 z 131 [Dalších 121 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.