| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Osamocená extáze

 Příspěvky 110 z 270 [Dalších 260 >>]
mirka, iva 5, šárka 34 měs, bříško
  • 
9.12.2007 20:00:00
První porod byl vyloženě lékařskýa ve snaze jej uspíšit, jsem rodila kleštěma.
Proto jsem se rozhodla při druhém porodu, že přijedu na poslední chvílku. Sestra se hned ve dveřích divila, že budu rodit. připíchla mě na monitor a chtěla, abych si lehla na bok. To jsem odmítla, protože musím provozovat břišní tance a v leže je mi nepříjemně. Jak se tvářila, mě nezajímalo.
Anamnézu vyplnila s manželem a druhá mě odvedla na porodní sál, kde mne prohlídla a šla pro Dr. Žádný klystýr ani nic podobného se nekonalo. Přišel úžasný doktor! Porodila jsem bez nástřihu, miminko bylo hned na mém bříšku a po vážení a měření, které trvalo jen chvilku, jsme měli intimní 2 hodinky jen my tři. Já, mímo a manžel.
Mě bylo tak úžasně, že bych mohla jít hned domů. Na odd. šestinedělí se sestry divily, že chci mít miminko hned u sebe a nechci odpočívat.
mirka, iva 5, šárka 34 měs, bříško
  • 
9.12.2007 19:59:02
První porod byl vyloženě lékařskýa ve snaze jej uspíšit, jsem rodila kleštěma.
Proto jsem se rozhodla při druhém porodu, že přijedu na poslední chvílku. Sestra se hned ve dveřích divila, že budu rodit. připíchla mě na monitor a chtěla, abych si lehla na bok. To jsem odmítla, protože musím provozovat břišní tance a v leže je mi nepříjemně. Jak se tvářila, mě nezajímalo.
Anamnézu vyplnila s manželem a druhá mě odvedla na porodní sál, kde mne prohlídla a šla pro Dr. Žádný klystýr ani nic podobného se nekonalo. Přišel úžasný doktor! Porodila jsem bez nástřihu, miminko bylo hned na mém bříšku a po vážení a měření, které trvalo jen chvilku, jsme měli intimní 2 hodinky jen my tři. Já, mímo a manžel.
Mě bylo tak úžasně, že bych mohla jít hned domů. Na odd. šestinedělí se sestry divily, že chci mít miminko hned u sebe a nechci odpočívat.
mirka, iva 5, šárka 34 měs, bříško
  • 
9.12.2007 19:59:02
První porod byl vyloženě lékařskýa ve snaze jej uspíšit, jsem rodila kleštěma.
Proto jsem se rozhodla při druhém porodu, že přijedu na poslední chvílku. Sestra se hned ve dveřích divila, že budu rodit. připíchla mě na monitor a chtěla, abych si lehla na bok. To jsem odmítla, protože musím provozovat břišní tance a v leže je mi nepříjemně. Jak se tvářila, mě nezajímalo.
Anamnézu vyplnila s manželem a druhá mě odvedla na porodní sál, kde mne prohlídla a šla pro Dr. Žádný klystýr ani nic podobného se nekonalo. Přišel úžasný doktor! Porodila jsem bez nástřihu, miminko bylo hned na mém bříšku a po vážení a měření, které trvalo jen chvilku, jsme měli intimní 2 hodinky jen my tři. Já, mímo a manžel.
Mě bylo tak úžasně, že bych mohla jít hned domů. Na odd. šestinedělí se sestry divily, že chci mít miminko hned u sebe a nechci odpočívat.
mirka, iva 5, šárka 34 měs, bříško
  • 
9.12.2007 19:57:48
První porod byl vyloženě lékařskýa ve snaze jej uspíšit, jsem rodila kleštěma.
Proto jsem se rozhodla při druhém porodu, že přijedu na poslední chvílku. Sestra se hned ve dveřích divila, že budu rodit. připíchla mě na monitor a chtěla, abych si lehla na bok. To jsem odmítla, protože musím provozovat břišní tance a v leže je mi nepříjemně. Jak se tvářila, mě nezajímalo.
Anamnézu vyplnila s manželem a druhá mě odvedla na porodní sál, kde mne prohlídla a šla pro Dr. Žádný klystýr ani nic podobného se nekonalo. Přišel úžasný doktor! Porodila jsem bez nástřihu, miminko bylo hned na mém bříšku a po vážení a měření, které trvalo jen chvilku, jsme měli intimní 2 hodinky jen my tři. Já, mímo a manžel.
Mě bylo tak úžasně, že bych mohla jít hned domů. Na odd. šestinedělí se sestry divily, že chci mít miminko hned u sebe a nechci odpočívat.
  • 
23.8.2007 12:04:51
Asi je to clanek dost stary...ale jsem v obdobi cekani...jsem moc rada ze rodim V Anglii a ne v Cechach protze s lety i ty nejproslulejsi nemocnice se meni a to bohuzel k horsimu. Myslim Laro ze clovek teda zena prozije extazi na tolik na kolik dokaze se procitit jako zena.Bohuzel v dnesni dobe slovo vnitrni zena ani neumime si predstavit natoz prozit.Ja pevne verim ze moje mimi aspon malicke osviceni mi prinese taky...ale taky verim jak to ma byt tak to bude...a prod si moc clovek nemuze vybrat neni moc veci jak se na nej pripravit hlavne na tu zkousku bolesti. Tak snad te potesim ikdyz se nezname moc dekuju za tvuj prozitek ktery jsi tu predala a jen tak dal...lidi se najdou...co s tebou souzni
Lara + Ondrášek 3
  • 
19.11.2006 11:28:15
Nevím, holkám mezi nohy intenzivně nekoukám, ale myslím si, že rozsah a kvalita ochlupení je značně individuální.
Lara + Ondrášek 3
  • 
19.11.2006 11:25:15
Naprosto souhlasím....krom toho, při vyšetření u lékaře v Norsku se mě tento zeptal, zda mě smí vyšetřit studentka. Byla sama, lékař opustil místnost, ona vyšetřovala a zavolala ho v momentě, kdy si nebyla jistá.
Očumovat se hordou mediků bych se taky nenechala, ačkoli chápu, že nějak se to naučit musí.
marec74
  • 
15.8.2006 17:29:46
Co se týče ochlupení na těle má právě tu funkci zachytávat nečistoty, aby se nedostaly tam kam nemají. Gynekoložka mé kamarádky jí dokonce vytkla holení, aby se nedivila, když pak má problémy s výtoky.
Ale divím se, že se o tom tady tak diskutuje, podle mě je to zcela bezvýznamná záležitost, však to zas naroste. Rodila jsem 2x a v obou případech bez holení, tak nemohu posoudit, co je na tom tam hrozného.Všude jinde na těle se ženy holíme dobrovolně, tak proč z toho onde dělat vědu???
23.5.2006 21:01:26
Ahoj, já taky jela do Vrchlabí z prahy kvůli přirozenému porodu, ovšem zjistila jsem hlavně to, že přirozenost je u každého něco jiného. Můj porod trval bez nadsázky tři dny (počítám dobu, kdy jsem nebyla schopná jíst a spát). Nekomunikovala jsem s nikým z personálu. Nejprve proto, že se stále jednalo jen o přípravu na porod a tak mě naložili do vany, uklidnili a uložili do postýlky, ať odpočívám. S tím jsem souhlasila. To samé se opakovala další dva dny. Odpočívat, ležet. Stále více jsem se stahovala do sebe, nechápala, proč ještě nerodím. Fakt je, že mně nic jako houpání na balónu nebo břišní tance (a kolik jsem se toho nachodila do kurzů :o) ani nenapadlo. Ke konci jsem už chodila jen po špičkách a věděla jsem, že opravdu potřebuju nějakou pomoc. V tu chvíli nastoupil primář s Oxytocinem, předem se ovšem zeptal, jestli souhlasím. Nakonec se přes velké vyčerpání, hlavně díky příjemnému zacházení, podařilo porodit děťátko přirozenou cestou. Obávám se, že v jiné porodnici, kde by se mi nedostalo takové vlídné podpory, by k císaři dojít mohlo. Takže u mně přirozený porod znamenal tohle. A odehrával se na porodnickám křesle :o).
Zdar
Wednesday
23.5.2006 20:46:20
Ahoj Laro,
nepotěším tě ve Tvé osamělosti, neboť ani můj porod nebyl o extázi. Potěšila jsi naopak Ty mně. Zatímco já přemítám, jaké poselství pro mně nese délka a bolestivost mého porodu ( prý se přitom ukáže, co v člověku je, takže co to je ???), Ty můžeš být v klidu. Tak proč proboha nejsi ??? Copak se dá krásný zážitek hodnotit tím, kolik lidí ho zažilo také ???
Dokázala sis to svoje uhájit i v nepříznivých podmínkách a to obdivuju. Vlastně nevím, co řešíš.
Krásný den nebo možná večer
Wednesday
 Příspěvky 110 z 270 [Dalších 260 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.